زمان برگزاری نمایشگاه E3 2021 مشخص شد

کرونا ویروس منجر به لغو نمایشگاه E3 2020 شد اما طرفداران در سال آینده می‌توانند منتظر برگزاری آن باشند. از زمان آغاز نمایشگاه E3 2021 در ادامه مطلع شوید.

کرونا ویروس وضعیت جهان را مختل کرده و صنعت بازی هم از شیوع این بیماری در امان نمانده است. نمایشگاه E3 نیز همانند بسیاری از نمایشگاه‌ها و تورنمنت‌ها لغو شد اما انجمن نرم افزارهای سرگرمی آمریکا (ESA) تسلیم نشده و قصد دارد نمایشگاه E3 2021 را به بهترین شکل ممکن برگزار کند. آن‌ها تا پیش از این اعلام کرده بودند که در تلاش هستند تا یک رویداد آنلاین را برگزار کنند که ظاهرا به نتیجه نرسید.

زمان برگزاری نمایشگاه E3 2021 مشخص شد

طبق اعلام مسئولان برگزارکننده E3، لغو این نمایشگاه در سال جاری میلادی قطعی است و در سال آینده باید منتظر برگزاری این نمایشگاه باشیم، البته در صورتی که کرونا ویروس تا آن زمان مهار شود و وضعیت جهان به حالت عادی بازگردد. در حال حاضر، تاریخ 15 ژوئن 2021 (25 خرداد 1400) برای آغاز این نمایشگاه در نظر گرفته شده است که البته ممکن است تغییر پیدا کرده یا به تعویق بیفتد.

نمایشگاه E3 2021

نمایشگاه E3 مدتی است که با افول مواجه شده و وضعیت چندان خوبی را تجربه نمی‌کند. حتی قبل از لغو E3 2020، شرکت‌هایی بودند که از حضور در این نمایشگاه کناره‌گیری کردند و برگزارکنندگان می‌دانند که باید تغییرات تازه‌ای در آن اعمال کنند. آن‌ها به این مسئله واقف هستند و وعده داده‌اند که نمایشگاه بعدی، مسیر تازه‌ای را طی خواهد کرد و از واژه‌های «تغییر» و «بازسازی» استفاده کرده‌اند. ما هنوز جزئیات کاملی از این نمایشگاه نداریم و باید دید تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

در حالی که امسال خبری از E3 نخواهد بود و این اولین بار از سال 1995 است که چنین اتفاقی رخ می‌دهد، وب سایت IGN قصد برگزاری یک مراسم آنلاین را دارد که چندان بد به نظر نمی‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ویروس کرونا رو همه چیز تاثیر گذاشته و میزاره و خواهد گذاشت