آپدیت MIUI 12 شیائومی

نام گوشی هایی که آپدیت MIUI 12 شیائومی را دریافت می‌کنند لو رفت!

فهرستی به بیرون درز کرده است که احتمالا نام نخستین گوشی های واجد شرایط برای دریافت آپدیت MIUI 12 شیائومی را نشان می‌دهد.

تازه‌ترین نسخه کاستوم رام Xiaomi از ماه ژانویه در حال آماده‌سازی بوده است؛ اما جزئیات رسمی درباره زمان انتشار و دستگاه‌های هدف آن وجود ندارد. حالا شاید این فهرستِ لو رفته، تا حدی راهگشا باشد. در اینجا نام گوشی های شیائومی می ۱۰ و می ۱۰ پرو، سه مدل از سری شیائومی می ۹، اعضای خانواده شیائومی می CC9 و همین‌طور شیائومی می ۸ را می‌بینیم. آپدیت MIUI 12 برای شیائومی میکس ۳، میکس ۲ اس و میکس ۲ هم ارائه خواهد شد.

آپدیت MIUI 12 شیائومی

اما این فهرست شامل محصولات Redmi (برند زیرمجموعه شیائومی) هم می‌شود؛ از جمله گوشی های پرچمدار ردمی کی ۳۰، ردمی کی ۲۰ و کی ۲۰ پرو. همچنین باید از ردمی ۸ پرو، ردمی نوت ۸، ردمی نوت ۷ پرو، ردمی نوت ۷، ردمی ۸، ردمی ۸ ای، ردمی ۷ و ردمی ۷ ای نیز نام ببریم.

ظاهرا این مدل‌ها برای دریافت آپدیت MIUI 12 شیائومی در جلوی صف قرار دارند و محصولات دیگری هم بعدا به جمع آن‌ها خواهند پیوست. به همین علت است که مثلا نام نخستین نسل از مدل‌های شیائومی Mix در این فهرست دیده نمی‌شود. البته همان‌طور که گفته شد، هنوز باید منتظر ارائه اطلاعات رسمی از سوی کمپانی چینی باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. امید وارم این ابدیت باعث به وجود آمدن مشکلات جدید توی گوشی هایی که این ابدیت رو دریافت میکنن نشه

  2. امیدوارم تو این نسخه تغییراتی تو حالت تاریک اعمال کنه بجای رنگ مشکی از رنگ خاکستری استفاده کنه مثل حالت تاریک کروم اندروید که چشمو اذیت نمیکنه و یه دستی رو ظاهر نوار اعلانات بکشه و ظاهر منوی برنامه‌های اخیر رو برگردونه به حالت پیش فرض اندروید ۸

  3. اندروید ۱۰ ردمی نوت ۷ ارائه به می یو ای ۱۲ پیش کش