صرفه جویی در مصرف انرژی

نوآوری های ال جی برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب

ال جی همواره در تولید محصولات خود به محیط زیست توجه ویژه‌ای دارد. اکنون شما را با نوآوری‌های LG برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب آشنا می‌کنیم.

سوم اردیبهشت پنجاهمین سالگرد «روز زمین» و جشنی برای نیم قرن تلاش برای افزایش آگاهی‌های زیست محیطی و یادآوری این موضوع است که همه می‌توانیم و باید برای آینده بهتر این سیاره مشارکت کنیم، جایی که همه آن را خانه‌مان می‌دانیم. ال ‌جی الکترونیکس هم مانند دیگر ساکنان مسئولیت‌پذیر این جهان، همیشه خود را به انجام کار درست متعهد می‌داند.

صرفه جویی در انرژی

مدت‌زمان طولانی است که این شرکت طرفدار عادات و رفتارهای کسب‌وکار پایدار است و تمام تلاش خود را وقف آن نموده تا لوازم خانگی سازگار با طبیعتی تولید کند که به مصرف‌کنندگان برای زندگی بهتر و مسئولانه‌تر کمک کند.

ال جی و صرفه جویی در مصرف انرژی و آب

محصولات تائید شده برای فردایی بهتر

صرفه جویی در انرژی

جدیدترین لوازم خانگی ال جی به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد با کمترین اثر منفی بر سیاره‌مان، کارهای خانه را با راحتی بسیار بیشتری به انجام برسانند. در حقیقت بسیاری از محصولات مبتکرانه و نوآورانه این شرکت موفق به کسب تأییدیه‌ها و برچسب Carbon Trust Footprint و Water Footprint گردیده‌اند که نشانه تعهد و تلاش ال جی برای خلق محصولاتی است که کمترین تاثیرات زیست‌محیطی را داشته باشند.

اثر کربن یا آب یک محصول شامل مجموع تولید گازهای گلخانه‌ای یا آب مصرف شده طی چرخه حیات یک محصول است که از مرحله تولید تا توزیع و مصرف را در برمی‌گیرد.

خانه تمیز‌تر، جهان پاکیزه‌تر

صرفه جویی در انرژی

ال جی همچنان به تامین راه‌کارهای مراقبت لباس سازگار با محیط ‌زیست ادامه می‌دهد که نشان‌گر تعهد دائمی این شرکت به تامین نیازهای مصرف‌کنندگان در راستای ترویج مصرف پایدار است. بسیاری از پمپ‌های حرارتی Dual Inverter ال جی که در ماشین های لباسشویی و خشک‌کن Eco Hybrid این شرکت مورد استفاده قرار گرفته، موفق به کسب تاییدیه Carbon Footprint شده‌اند. همچنین سیستم مدیریت پوشاک LG Styler با افزایش طراوت و تازگی کمد لباس با بهره‌گیری از بخار طبیعی و بدون مصرف هیچ‌گونه مواد شیمیایی مضر، توانسته از سوی نهاد بین‌المللی Carbon Trust تاییدیه Water Footprint را کسب کند.

صرفه جویی در انرژی

بسیاری از دستگاه‌های تصفیه هوای PuriCare و جاروبرقی CordZero A9 ال جی هم برچسب Carbon Trust Footprint را بر خود دارند که شاهدی بر تلاش‌های مستمر ال جی برای انجام اقداماتی در جهت پایش و کاهش تأثیر محصولاتش بر منابع و نمایانگر تعهد این شرکت به تولید پایدار است.

حتی ماشین ظرفشویی LG QuadWash Steam هم که تمیز‌ترین شستشوی ظروف و کارد و چنگال‌ها را فراهم می‌آورد، موفق به دریافت تاییدیه Carbon Trust شده است.

قدم برداشتن در مسیر تغییرات جهانی مثبت

علاوه بر عرضه مجموعه گسترده‌ای از محصولات دارایی تاییدیه از نهادهای معتبر بین‌المللی؛ ال جی خود را به پروژه Zero Carbon 2030 هم متعهد می‌داند. تا با شروع دهه آینده میزان انتشار کربن مرتبط با تمامی فعالیت‌های شرکت را به صفر برساند. با ارائه لوازم خانگی سازگار با محیط ‌زیست و استراتژی‌های کسب‌وکار مناسب، ال جی قصد دارد در سطوح محلی و بین‌المللی تاثیرات مثبتی در این «روز زمین» و تمامی روزهای دیگر سال رقم بزند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. دم ال جی گرم که به فکر این دنیا هست اند

  2. کاش همه کمپانی های بزرگ دنیا بیان و همین کار رو انجام بدن بدن