باتری موبایل 6 هزار

باتری موبایل 6 هزار میلی آمپر ساعتی شرکت ریلمی تاییدیه گرفت

یک باتری موبایل 6 هزار ساخت شرکت ریلمی تاییدیه دریافت کرد. این موضوع نشان می‌دهد یک یا چند گوشی آتی Realme باتری‌هایی غول‌آسا خواهند داشت.

بررسی‌های اولیه نشان داد گوشی ریلمی 6 آی، مجهز به یک باتری 5 هزار میلی‌آمپر ساعتی، دوام بی‌نظیری دارد. به نظر این شرکت به عمر باتری بالای گوشی نام برده قانع نشده و در پی بهبود آن در یک یا چند محصول بعدی خود است. بر اساس یک تاییدیه جدید TUV، شرکت ریلمی یک پک باتری با شماره BLP793 و ظرفیت 6 هزار میلی‌آمپر ساعت به ثبت رسانده است.

دو گوشی با نام‌های Narzo 10 و Narzo 10A مجهز به پک باتری جدید رویت شده‌اند. به احتمال زیاد Narzo 10 مدلی تغییر نام یافته از ریلمی 6 آی بوده و Narzo 10A مدلی جدید از ریلمی سی 3، مجهز به دوربین سه گانه، محسوب می‌شود. باتری هر دو گوشی ریلمی 6 آی و ریلمی سی 3 دارای ظرفیت 5 هزار میلی‌ آمپر ساعت است، اما مدل جدیدشان از باتری موبایل 6 هزار میلی‌ آمپر ساعتی شرکت ریلمی بهره خواهد برد.

یکی دیگر از گوشی های هوشمند در دست توسعه شرکت ریلمی، ایکس 3 است. این گوشی چند مدل داشته و مورد انتظارترین آن‌ها، مدل سوپر زوم، با قابلیت بزرگنمایی 60 برابری، به شمار می‌رود. متاسفانه این گوشی از یک باتری 4200 میلی آمپر ساعتی استفاده می‌کند‌، اما در عوض حداکثر زوم اپتیکال آن 6x است!

مدل دیگر ریلمی ایکس 3 پرو نام داشته و به لطف استفاده از تراشه اسنپدراگون 865 یک پرچمدار تلقی می‌شود. با در نظر گرفتن رده این گوشی و تلاش برای نازک‌کاری ظاهر آن، انتظار نداریم از باتری 6 هزار میلی آمپر ساعتی جدید استفاده کند. به همین دلیل باتری غول پیکر جدید به احتمال زیاد در مدل پایه Realme X3 به کار خواهد رفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. عجب باتریه فوق العاده ای داره دم اش گرم
    عجب چیز خفتی ساخته

  2. چقدر باتری قویی و فوق العاده این داره این کوشی