بازی جی تی ای 6

بازی جی تی ای ۶ در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد

هر روز شایعات تازه‌ای پیرامون بازی Grand Theft Auto 6 منتشر می‌شود و حالا طبق اطلاعات جدید فاش شده، بازی جی تی ای ۶ – GTA 6 در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

بازی دوستان نزدیک به هفت سال است که در انتظار بازی جی تی ای ۶ هستند و ظاهرا باید چهار سال دیگر نیز منتظر بمانند زیرا شواهد نشان می‌دهد که این بازی بزرگ در سال ۲۰۲۴ منتشر می‌شود.

انتشار بازی جی تی ای ۶ در سال ۲۰۲۴

شرکت تیک تو (Take-Two) اخیرا یک گزارش مالی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ارائه داده است که جزئیات آن می‌تواند به بازی GTA 6 اشاره داشته باشد. اگر این حدسیات درست باشد، در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۴  (۱۲ فروردین ۱۴۰۳) می‌توانید منتظر این بازی باشید.

این گزارش‌های مالی ثبت می‌شوند تا سرمایه‌گذاران و متخصصان امور مالی از وضعیت شرکت‌ها برای سرمایه‌گذاری آگاهی پیدا کنند و جزئیات و آمار مورد نیاز خود را به دست بیاورند. در گزارش مالی ثبت شده توسط تیک تو، ذکر شده که آن‌ها قرار است در یک بازه ۱۲ ماهه (که در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد)، ۸۹ میلیون دلار برای بازاریابی خرج کنند. مشخص است در این دوره، اثر بزرگی قرار است عرضه شود که آن‌ها به چنین بودجه عظیمی برای تبلیغات نیازمند هستند. شرکت تیک تو به سرمایه گذار نیاز دارد و بازی Grand Theft Auto 6 می‌تواند هر کسی را به سرمایه گذاری وادار کند.

بازی جی تی ای 6

با اینکه همه این صحبت‌ها می‌تواند حدس و گمان باشد اما لازم به ذکر است که یک گزارش مالی در گذشته، تاریخ انتشار بازی رد دد ریدمپشن ۲ (Red Dead Redemption 2) را فاش کرده بود و این شایعه در نهایت واقعی از آب در آمد. علاوه بر این‌ها، سرمایه‌گذارها بدون شک اهمیت ویژه‌ای برای بازی GTA 6 قائل هستند و احتمالا یکی از شروط آن‌ها برای سرمایه‌گذاری، آگاهی از بازه زمانی انتشار این بازی خواهد بود.

درست است که بازی جی تی ای ۵ هنوز به فروش خوب‌اش ادامه می‌دهد (۱۳۰ میلیون نسخه تا اینجا) اما حالا عمری ۷ ساله دارد و طرفداران بی‌صبرانه در انتظار معرفی قسمت جدید هستند. از آن جایی که بازی رد دد ۲ در سال ۲۰۱۸ عرضه شده است، سال ۲۰۲۴ برای جی تی ای بعدی چندان غیرمنطقی به نظر نمی‌رسد.

طبق دیگر شایعات منتشر شده، شخصیت اصلی بازی یک زن خواهد بود؛ اتفاقی که قطعا طرفداران را هیجان‌زده می‌کند. بازی جی تی ای ۶ هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است اما هم‌اکنون توسط شرکت راک استار در دست توسعه قرار دارد.