بلیزکان 2020

نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا ویروس لغو شد

همان طور که تا پیش از این شایعه شده بود، نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ نیز رسما لغو شد. کرونا ویروس در نهایت گریبان رویداد BlizzCon 2020 را گرفت تا آن هم به فهرست نمایشگاه‌های کنسل شده اضافه شود.

طبق اعلام شرکت بلیزارد، نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ برگزار نمی‌شود و متاسفانه هیچ رویداد دیجیتالی مرتبط با آن هم در سال جاری میلادی وجود نخواهد داشت. این بدین معناست که طرفداران آثار این شرکت باید تا سال آینده برای انتشار جزئیات بازی‌های مورد علاقه خود منتظر بمانند.

لغو رسمی نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ – BlizzCon 2020

بلیزارد در تلاش است تا حداقل از طریق اینترنت با طرفداران در ارتباط باشد و یک فستیوال دیجیتالی به راه بیندازد اما آن‌ها هنوز نتوانسته‌اند زیرساخت‌های لازم را فراهم کنند. به گفته آن‌ها این یک «تجربه تازه» است و «فاکتورهای مختلفی» باید مورد بررسی قرار گیرند. به همین دلیل، حداقل تا اوایل سال ۲۰۲۱ نمی‌توان انتظار برگزاری یک نمایشگاه دیجیتالی را از بلیزارد داشت.

این شرکت بزرگ، در جستجوی راهی است تا بتواند مسابقات سالانه‌ای که معمولا در نمایشگاه بلیزکان برگزار می‌شدند را نیز به صورت آنلاین برگزار کند که تا این لحظه موفق به انجام آن هم نشده است.

بلیزکان 2020

در نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ قرار بود جزئیات و ویدیوهای تازه‌ای در رابطه با بازی اورواچ ۲ (Overwatch 2) و دیابلو ۴ (Diablo 4) منتشر شود و از تاریخ انتشار احتمالی آن‌ها رونمایی شود. با لغو این رویداد، حالا باید دید که بلیزارد چه برنامه‌هایی برای بازاریابی و تبلیغات این دو اثر مورد انتظار دارد.

بلیزارد در چند سال اخیر، وضعیت نامناسبی را تجربه کرده و از دوران شکوهمند خود فاصله گرفته است. رونمایی ضعیف از بازی موبایل دیابلو ایمورتال (Diablo Immortal)، شایعاتی پیرامون عدم اجازه به کاربران برای حذف حساب کاربری بتل دات نت، محروم کردن یکی از بازیکنان بازی هارت استون (Hearthstone) به دلیل ابراز بیانات سیاسی و لغو قسمت جدید استارکرفت (StarCraft) باعث شده تا نگاه‌ها به سوی این شرکت بزرگ منفی باشد و نمایشگاه امسال می‌توانست برگ برنده آن‌ها برای خارج شدن از شرایط نسبتا بد سه سال گذشته باشد، اتفاقی که در نهایت رخ نداد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*