بازی Kingdoms of Amalur

نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur تایید شد

نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur – امپراطوری آمالور رسما تایید شد. شما حالا می‌توانید این بازی خاطره انگیز و محبوب را با گرافیک بالاتری تجربه کنید.

نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur کمتر از سه ماه دیگر برای کنسول ایکس باکس وان منتشر می‌شود. اگر فرصت تجربه این بازی جذاب را در گذشته نداشته‌اید، حالا بهترین موقعیت برای قدم گذاشتن به دنیای زیبای آن است.

در این روزها، بازار بازسازی، ریمیک و پورت یک بار دیگر بالا گرفته است و آثار قدیمی زیادی در حال بازگشت به قفسه بازی گیمرها هستند. انتشار بازی‌های همچون بوردرلندز یا بایوشاک برای نینتندو سوییچ باعث شده تا طرفداران جدید تازه‌ای برای این آثار پیدا شود زیرا طرفداران نینتندو هرگز فرصت تجربه بسیاری از مجموعه‌های مشهور را پیدا نکردند. اما انتشار نسخه‌های ریمستر، همیشه اتفاق مثبتی نیست، خصوصا اگر این بازسازی به شکل مناسبی انجام نشده باشد. چیزی که برای مثال، اخیرا با انتشار نسخه ریمستر بازی مافیا ۲ مشاهده کردیم.

نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur در راه است 

چه طرفدار نسخه‌های بازسازی باشید و چه با آن مخالفت کنید اما همیشه وسوسه کننده است که عناوین محبوب خود را با گرافیک بالاتری بازی کنید. نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur در راه است و اگر این اثر را در سال ۲۰۱۲ بازی کرده و به یاد داشته باشید که چه محیط و فضای زیبا و چه گیم پلی روانی داشت؛ بدون شک از این نسخه جدید هم استقبال خواهید کرد.

بازی Kingdoms of Amalur

امپراطوری آمالور نزدیک به ۸ سال قبل برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد. ساخت اثر بر عهده استودیوی ۳۸ (۳۸Studios) و انتشار آن بر عهده شرکت EA بود. این بازی قرار بود آغازی بر یک مجموعه جدید و بزرگ باشد اما از نظر فروش، تقریبا ناموفق بود و حتی باعث ورشکستی استودیوی ۳۸ شد. شرکت تی اچ کیو، در سال ۲۰۱۸ امتیاز این مجموعه بازی را خریداری کرد و می‌توان انتظار داشت که دیر یا زود، قسمت دوم آن تایید شود.

این نسخه بازسازی که با نام Kingdoms of Amalur: The Re-Reckoning معرفی شده، در تاریخ ۱۸ اوت ۲۰۲۰ (سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹) برای ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی یا پلی استیشن ۴ بازی هنوز مشخص نشده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. یکی از بهترین و جالب ترین بازی های موجود در بازاره