مانیتور گیمینگ 27 اینچی شیائومی

مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی شیائومی، خط و نشان چینی ها برای رقبا

مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی شیائومی به زودی عرضه خواهد شد. این نمایشگر مخصوص بازی نرخ رفرش ۱۶۵ هرتزی و رزولوشن ۴K را ارائه می‌کند.

شرکت چینی شیائومی فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه‌ی فناوری دارد. اگرچه سیاری از مردم این برند را فقط به خاطر تولید گوشی‌های هوشمند می‌شناسند، اما در اصل فعالیت آن‌ها فراتر از تولید گوشی است. این شرکت فعالیت خودش را یک سال پس از عرضه نخستین گوشی هوشمندش، به عنوان یک شرکت اینترنتی آغاز کرد. اکنون شیائومی تولیدکننده‌ی طیف گسترده‌ای از محصولات است. به طور مثال باید به مانیتورهای شرکت شیائومی و حتی برند زیرمجموعه‌ی آن، ردمی که به تازگی آن هم از نخستین نمایشگر خود رونمایی کرده، اشاره کرد. حال خبر می‌رسد نمایشگر گیمینگ ۲۷ اینچی شیائومی با در دست توسعه قرار دارد.

بر اساس گزارش‌ها، نمایشگر گیمینگ ۲۷ اینچی برند شیائومی دارای نرخ رفرش ۱۶۵ هرتزی خواهد بود. این نمایشگر همچنین از همین ماه جاری میلادی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

همچنین در کنار این مدل، مانیتور مخصوص بازی ۲۴.۵ اینچی برند شیائومی نیز از ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. در کنار این، مانیتورهای ۲۹.۵ اینچی و ۲۷ اینچی ۴K شیائومی را نیز می‌توان در ماه نوامبر ملاقات کرد. برند ردمی نیز در حال برنامه ریزی برای عرضه‌ی مانیتورهای گیمینگ ۲۷ و ۲۳.۸ اینچی و مانیتور معمولی ۲۷ اینچی خودش است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. چقدر خوبه که چین اینقدر خوب داره پیشرفت میکنه و کیفیت وسایل اش رو میبره بالا

  2. چقدر خوبه
    چقدر عالیه
    چه کیفیت خوبی داره
    قیمت اش چقدر هست ؟

  3. حیف که اچ دی آر ساپورت نمیکنه حیف حیف حیف…

  4. عاشقان گیم منتظر یه قیمت گذاری فوق رقابتی باشید