نمایشگر گلکسی نوت 20 پلاس

جزئیاتی از نمایشگر گلکسی نوت ۲۰ پلاس در یک آزمایش آنلاین فاش شد

جزئیاتی از نمایشگر گلکسی نوت ۲۰ پلاس – +Samsung Galaxy Note 20 به بیرون درز کرد که به نسبت ابعاد متفاوت آن در مقایسه با نوت ۱۰ پلاس اشاره دارد.

یک گوشی با شماره مدل SM-N986N که به احتمال بسیار زیاد مدل پلاس گوشی Note 20 سامسونگ است، به تازگی تحت آزمایش HTML5 قرار گرفته است و نتیجه‌ی این آزمایش، فاش شدن جزئیاتی از نمایشگر گلکسی نوت ۲۰ پلاس بوده است. این نمایشگر دارای رزولوشن ۱۴۴۰p است و شکی در آن نیست، اما مورد جالب توجه،‌ نسبت ابعاد آن خواهد بود.

رزولوشن دقیق این نمایشگر ۳۰۹۶ در ۱۴۴۴ پیکسل است که با مقدار اعلام شده توسط تحلیلگران بازار مطابقت می‌کند. توجه داشته باشید که نمایشگر مدل معمولی این خانواده رزولوشن +۱۰۸۰p را با همین نسبت ابعاد ارائه می‌:ند.

صحبت از نسبت ابعاد شد، این مقدار ۱۹.۳:۹ خواهد بود که بلندتر از ۱۹:۹ در مدل‌های نوت ۱۰ و اس ۱۰ است. اما این بلندتر از نسبت ابعاد ۲۰:۹ در سه گانه گوشی گلکسی اس ۲۰ نخواهد بود. این بسیار نزدیک به نسبت ابعاد ۱۹.۵:۹ نمایشگر آیفون ۱۱ پرو مکس است.

نمایشگر گلکسی نوت 20 پلاس

ابعاد بلندرت با ابعاد نمایشگر بزرگ‌تر مرتبط است. این نمایشگر از ۶.۸ اینچی در نوت ۱۰ پلاس به ۶.۸۷ به نوت ۲۰ پلاس رسیده است. نتیجه‌ی نهایی یک نمایشگر با همان عرض، اما قد ۲ میلی‌متر بلندتر خواهد بود. البته که اگر شما به یک نمایشگر واقعاً بزرگ نیاز دارید، خبر خوب رونمایی از گوشی گلکسی فولد ۲ به همراه گوشی‌های سری نوت ۲۰ در ماه‌ آگوست است. زمانی که این گوشی کاملاً باز می‌شود، ۷.۷ اینچی است. این نمایشگر همچنین از قلم S Pen پشتیبانی می‌کند و نرخ رفرش بسیار سریع ۱۲۰ هرتزی را ارائه می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

  1. طراحی اش خیلی خوب و فوقالعاده ااست

  2. زیباست مثل همیشه.امیدوارم مثل همیشه قیمت گذاری نکنه!که باعث افت فروشش بشه.

  3. ولی به شخصه به صفحه نمایش های خمیده علاقه ی زیادی دارم الان اصلا با صفحه نمایش تخت راحت نیستم 😐

  4. ولی به شخصه به صفحه نمایش های خمیده علاقه ی زیادی دارم الان اصلا با صفحه نمایش تخت راحت نیستم 😐