دعوتنامه ساینا

دعوتنامه ساینا معمولی برای مشتریان ساینا آپشنال صادر شد

اخیرا سایپا دعوتنامه ساینا را برای مشتریان خود ارسال کرد، اما در کمال شگفتی مشتریان ساینا آپشنال دعوتنامه ساینا معمولی را دریافت کردند. در ادامه این موضوع را بررسی می‌کنیم.

آن دسته از مشتریان خودرو ساینا S یا ساینا آپشنال که سال گذشته این خودرو را پیش خرید کرده بودند، با یک تغییر بزرگ در دعوتنامه‌های تحویل خرداد روبه‌رو شدند. در واقع مشتریان ساینا آپشنال دعوتنامه Saina معمولی را دریافت کردند و در این دعوتنامه قیمت نهایی و مابه‌التفاوت قابل پرداخت برای ساینا معمولی اعلام شده است. این در حالی است که در بهمن ۹۸ مشتریان برای خرید ساینا آپشنال مراحل ثبت نام را انجام داده و پیش پرداخت آن را نیز به حساب شرکت سایپا واریز کرده بودند. گفتنی است ساینا آپشنال در روز ۱۱ خرداد با یک ویدیو کوتاه توسط سایپا با نام ساینا S معرفی شد.

حواشی دعوتنامه ساینا

مشتریان ساینا آپشنال یا همان ساینا اس در نخستین مرحله پرداخت مبلغی حدود ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان را به حساب شرکت سایپا واریز کرده بودند و اکنون با دریافت اولین سری دعوتنامه تحویل، این مشتریان با تغییر مدل اپشنال به معمولی مواجه شدند که همین موضوع اعتراض بسیاری را به همراه داشت.

در همین رابطه یکی از ثبت‌نام کنندگان این خودرو اعلام کرد:

من دهه فجر سال ۹۸ در طرح پیش فروش سایپا برای خرید ساینا آپشنال اقدام کردم. در نخستین مرحله مبلغ ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پرداخت کردم. در زمان ثبت نام هم مشکلاتی بود؛ برای مثال پس از انتخاب رنگ خودرو گزینه‌های آپشن فعال می‌شد، اما از هر آپشن فقط یک مورد قابل سفارش بود. با این همه، دعوتنامه آمد و من می‌بینم که مدل آپشنال به مدل معمولی تغییر کرده است. من بابت این موضوع واقعا شگفت‌زده هستم. سایپا سر ما کلاه گذاشته است.

قیمت ساینا با گیربکس معمولی

دعوتنامه ساینا

در دعوتنامه‌های Saina معمولی که برای مشتریان ساینا آپشنال ارسال شده است، ساینا EX با موتور M15، گیربکس معمولی و رینگ فولادی در رنگ سفید دارای قیمت تمام شده ۶۱ میلیون و ۲۴ هزار تومان بوده و به مشتریان تحویل داده خواهد شد. همچنین در این دعوتنامه قیمت تمام شده ساینا معمولی در رنگ‌های متالیک و نوک مدادی متالیک حدود ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.