رندرهای کیا سدونا 2021

رندرهایی خودرو کیا سدونا ۲۰۲۱ (کارنیوال) را در اینجا ببینید

رندرهایی از خودرو ۷ نفره کیا سدونا ۲۰۲۱ – Kia Sedona 2021 که در برخی از بازارها با نام کارنیوال عرضه می‌شود پیش از رونمایی به بیرون درز کرده است.

اتومبیل کیا سدونا ۲۰۲۱ (که در برخی از بازارها با نام کارنیوال عرضه می‌شود)، به زودی برای مشتریانی که به یک اتومبیل بزرگ نیازمند هستند معرفی خواهد شد. صرف نظر از نام، این اتومبیل با توجه به درهای کشویی جانبی و شخصیتی که دارد، در دسته‌ی مینی‌ون‌ها قرار می‌گیرد. تعدادی رندر از مدل تولیدی آن به دست ما رسیده است که آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

این رندرها که توسط حساب کاربری AtchaCars در یوتیوب منتشر شده، بر اساس یک طرح نقاشی طراحی شده‌اند که توسط خود کیا منتشر شده است. در چنین طرح‌هایی معمولاً در برخی ویژگی‌ها مانند طراحی چرخ‌ها مبالغه می‌شود، اما این رندرها می‌توانند جلوه‌ای از اتومبیل در دنیای واقعی را به نمایش بگذارند. در این رندرها که مینی‌ون جدید شرکت کیا را از زوایای مختلف به نمایش می‌گذارد، شکل مستطیلی جلوپنجره با چراغ‌های باریکی در دو طرف آن دیده می‌شود. این رندرها همچنین یک بخش بلند اضافه برای حمل وسایل در مسافرت را در بالای سقف به نمایش می‌گذارند.

رندرهای کیا سدونا ۲۰۲۱

اگر چه این طراحی تفاوت خیلی چشمگیری با نسل فعلی سدونا ندارد، اما تغییراتی کاملاً زیرپوستی را دریافت کرده است. منابع می‌گویدند که پلتفرم این خودرو، همان پلتفرم نسل سومی است که توسط سوناتا و اپتیما به اشتراک گذاشته شده و دارای فضایی کافی برای یک سیستم هیبرید است. ما اعتقاد داریم کیا در هنگام عرضه مدل جدید Sedona، یک پیشرانه ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر جایگزین پیشرانه محبوب ۳.۳ لیتری ۶ سیلندر توربوشارژ می‌شود.

همچنین به نظر می‌رسد سدونا جدید کمی بزرگ‌تر شده باشد؛ گرچه طرح نقاشی و رندرهای آن نمی‌توانند تصویر کاملاً واقعی از آن را برای ما تداعی کنند تا بتوانیم به مقایسه ابعاد آن با نسل قبل بپردازیم. ولی با اطمینان می‌توانیم از افزایش فاصله محوری سدونا سخن بگوییم که به فضای بیشتر در کابین داخلی می‌انجامد. وقتی در مورد یک خودرو خانوادگی ۷ نفره صحبت می‌کنیم، فضای داخل کابین بزرگ‌تر نکته‌‌ی جذابی به نظر می‌رسد.

کیا هر سال خودرو سدونا را با خود به نمایشگاه خودرو نیویورک می‌آورد. ولی متأسفانه امسال این نمایشگاه به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا لغو شده است و احتمالاً زودتر از موعود شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*