HMS Core 5.0 هواوی

HMS Core 5.0 هواوی با امکاناتی پیشرفته‌تر معرفی شد

HMS Core 5.0 هواوی با امکاناتی پیشرفته‌تر برای رقابت بهتر با سرویس های موبایل گوگل منتشر شد. کدام بخش‌های هسته سرویس های موبایل هواوی بهبود پیدا کرده است؟

هواوی همچنان به جایگزینی هسته‌ی عملیاتی خود از سرویس‌های موبایل گوگل (که گوشی‌های هواوی و آنر اکنون به آن‌ها دسترسی ندارند) ادامه می‌دهد. جدیدترین نسخه از هسته سرویس‌های موبایل این شرکت چینی، HMS Core 5.0 هواوی اکنون منتشر شده و ارائه کننده‌ی بهینه‌سازی‌های مختلف، تغییراتی در موقعیت‌یابی و سرویس‌های پوش نوتیفیکیشن است.

این نسخه‌ی جدید شامل پیشرفت‌هایی در بخ‌های گرافیکی و صوتی است و از اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده نیز پشتیبانی می‌کند. به طور کلی بهینه‌سازی‌هایی که انجام گرفته می‌تواند تجربه‌ی استفاده‌ی کاربر را بهبود ببخشد. کمپانی هواوی اکنون یکی از پرچمداران دنیای ارتباطات شبکه است، بنابراین ارائه‌ی امکاناتی همچون تشخیص رسیدن شما به منزل و پیام متنی پوش در این نسخه‌ی جدید نمی‌تواند موضوع پیچیده‌ای برای غول چینی به حساب آید.

در حال حاضر HMS Core در بیش از ۱۷۰ کشور و توسط بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر مورد استفاده قرار می‌گیرد و شامل بالای ۵۵ هزار اپلیکیشن در خود است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. امیدوارم کل شرکت های چینی دست ب دست هم بدن تا پوزه گوگل رو ب خاک بمالن

    خیلی حرکت گوگل زشت بود