قطعی اینترنت

اختلال و قطعی اینترنت ثابت و همراه در ایران – چهارشنبه ۱۸ تیر ۹۹

چهارشنبه ۱۸ تیر ۹۹ در برخی از نقاط کشور کاربران از اختلال و قطعی اینترنت ثابت و همراه خبر دادند، اما علت اختلال و قطعی اینترنت امروز چیست؟

از عصر روز چهارشنبه ۱۸ تیر ۹۹ بسیاری از کاربران اینترنت ثابت و همراه در نقاط مختلف کشور از قطعی و اختلال اینترنت خبر داده‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد در برخی از نقاط کاربران به اینترنت همراه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل دسترسی ندارند و فقط سرویس ثابت آنها به اینترنت متصل می‌شود. همچنین در برخی از نقاط کشور نیز اینترنت ثابت کاربران قطع شده است.

دلیل قطعی اینترنت در ۱۸ تیر ۹۹

دقایقی پس از اختلال در اینترنت همراه و ثابت در کشور، سجاد بنابی، عضو هیئت‌مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در صفحه شخصی توییتری خود نوشت:

با قطعی گسترده‌ی اینترنت در خارج از مرزهای ایران به ویژه در ارمنستان و ترکیه مواجه‌ایم. در حال بازگردانی مسیرهای به سمت جنوب هستیم. گزارش‌های بعدی را زیر همین توییت ارائه خواهم داد.

گجت نیوزی‌های عزیز اگر در محل سکونت خود برای دسترسی به اینترنت با اختلال مواجه‌اید، در بخش نظرات با عنوان نام اپراتور اینترنتی و شهر خود، ما و سایر کاربران گجت نیوز را از این موضوع آگاه سازید. ما هم در صورت کسب اطلاعات بیشتر، این پست را به‌روزرسانی می‌کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. حدود یک ماهی میشه که اینترنت بیشتر اوقات قطع هستش

    با سپاس

  2. چقدر لاشخور تو این هیئت‌ مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت کار میکنن . همه هم بیسواد و حقوق مُفت بگیر

  3. وای کلش هیچوقت این اتفاق نیفته دیگه بابا ما آزمون مجازی می‌دیم

  4. امروز عصر از ساعت ۴ بعد از ظهر اینترنت ایرانسل یکی قطع و وصل میشد و سرعتشم اصلا خوب نبود الان که ساعت ۱۰ شب هست دیگه قطع نشده فقط هنوز یکم سرعت پایینه

  5. من در سیستان سکونت دارم و خط ثابت سرعتش به شدت پایین امده

  6. اینترنت ایرانسل پل هفت چنار اصلا اختلال نداره ولی ایرانسل من با نمی کنه