ایران خودرو K132

بیش از ۶۰ هزار نفر برای خرید ایران خودرو K132 ثبت نام کردند

قائم مقام ایران خودرو در امور بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش اعلام کرد بیش از ۶۰ هزار نفر برای خرید ایران خودرو K132 مراحل ثبت نام را انجام دادند.

محسن ناقدی، قائم مقام ایران خودرو در امور بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش عنوان کرد اخیرا طرح فروش محصولات ایران خودرو به صورت مشارکت در تولید آغاز شد که بیش از ۵۰۰ هزار نفر در این طرح فروش شرکت کردند و پس از قرعه کشی در مجموع فقط ۵۰ هزار خودرو به منتخبان تحویل داده خواهد شد.

بیش از ۶۰ هزار ثبت نام برای ایران خودرو K132

قائم مقام ایران خودرو در امور بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش در ادامه بیان کرد برای محصول K۱۳۲ بیش از ۶۰ هزار نفر مراحل ثبت نام را انجام دادند که ما سعی داریم برای این خودرو قیمت رقابتی را در نظر بگیریم. وی در ادامه افزود این خودرو نسبت به سایر محصولات ایران خودرو یک محصول استراتژیک و متفاوت محسوب می‌شود که در آینده میزان عرضه آن را افزایش خواهیم داد و آن را با قیمت رقابتی در بازار عرضه خواهیم کرد.

محسن ناقدی در ادامه تاکید کرد این خودرو طبق فناوری‌های روز طراحی شده و ساخت آن هزینه‌های زیادی را به همراه داشته است. علاوه بر این، K132 از استانداردهای ۸۵ گانه در طراحی و تولید بهره می‌برد که این موارد نیز هزینه‌های خاصی به دنبال داشت، اما همانطور که گفته‌ایم سعی داریم این خودرو را با قیمت رقابتی به دست مشتریان برسانیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. قیمتش هنوز مشخص نشده هنوز باید از نزدیک دیدش تا بدونیم این خوشگل تره یا دنا پلاس

  2. یعنی اگه پیش فروش خودرو تخیلی هم بزارن و بگن از سال آینده میخوایم به طراحیش فکر کنیم بازم موجی از مردم غیور میرن ثبت نام میکنن

  3. ۶۰ هزار خائن به وطن. ایران سراسر تاریخ همین بوده دیگه

  4. انشالله سال ۱۴۰۳ با هزارتا اوارگی و اعتراض به دستتون میرسه ملت همیشه اماده دلالی

  5. این ۶۰ هزار نفر جز احمق ترین افرادی هستند که نه دلال هستن، نه مصرف کننده. دلال حداقلش عقل داره میره چیری ثبت نام میکنه که براش سود داره. این پی فروش ۲ ساله چیزی جز ضرر نیست.