رندرهای وان پلاس بادز

رندرهای وان پلاس بادز به صورت رسمی منتشر شد

رندرهای وان پلاس بادز – OnePlus Buds در به‌روزرسانی گوشی وان پلاس ۸ دیده شدند. این رندرها طراحی نهایی ایرفون بی سیم وان پلاس را به نمایش می‌گذارند.

در حالی که فردا رویداد بزرگ وان پلاس قرار است برگزار شود، یکی از اعضای تیم توسعه دهندگان XDA رندرهای وان پلاس بادز را در آخرین به‌روزرسانی نرم افزاری گوشی وان پلاس ۸ کشف کرده است. انتظار می‌رود این ایرفون بی‌سیم واقعی (TWS) به همراه گوشی اقتصادی وان پلاس نورد معرفی شود. ما اکنون می‌دانیم این ایرفون در سه رنگ عرضه خواهد شد.

در جدیدترین به‌روزرسانی وان پلاس ۸، این شرکت اپلیکیشن OnePlus Buds با عکس‌های واضحی از آن را نیز قرار داده است.
– مکس وینباخ (maxwinebach@)

علاوه بر دو رنگ سفید و مشکی، وان پلاس نسخه‌ی آبی رنگ OnePlus Buds را با چراغ سبز در دور قسمت کنترلی لمسی و دور کیس شارژ بی‌سیم آن همراه ساخته است. این ایربادها دارای طراحی توگوشی هستند، در حالی که گوشی‌های آن‌ها کاملاً شبیه ایرپادز اپل است. این ایرفون همچنین وقتی از گوش شما خارج می‌شود، به صورت خودکار پخش موسیقی را به حالت مکث درمی‌آورد.

ما همچنین می‌دانیم نویزها در هنگام مکالمات توسط فناوری‌های گنجانده شده در این هدفون بی‌سیم توگوشی حذف می‌شوند. اگرچه این فناوری حذف نویز فعال نیست. همچنین این ایرفون می‌تواند به لطف کیس شارژ خود، تا ۳۰ ساعت عمر باتری را ارائه کند. وزن این کیس ۳۶ گرم است و هر باد آن ۴.۶ گرم وزن دارند. علاوه بر این شما می‌توانید این ایرفون را با سرعت ۷.۵ وات خیلی سریع شارژ کنید.

چندی پیش کمپانی وان پلاس در مستند رسمی که از فرآیند تولید گوشی تولید کرده بود، تأیید کرد که این ایرفون بی‌سیم واقعی را به همراه گوشی اقتصادی OnePlus Nord عرضه خواهد کرد. این‌ها تمام چیزیست که ما از این محصول می‌دانیم. فردا به طور کامل می‌توانید با این گجت آشنا شوید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. قیمتش که بد نیست 🙂

  2. هدفون بی سیم باتریش چند سال دووم میاره؟