نمایشگاه CES 2021

نمایشگاه CES 2021 فقط به صورت آنلاین برگزار خواهد شد

انجمن فناوری مصرف کنندگان (CTA) رسماً اعلام کرد که نمایشگاه CES 2021 لاس وگاس امسال به صورت کاملاً آنلاین برگزار می‌شود و اجرای فیزیکی نخواهد داشت.

انجمن فناوری مصرف کنندگان (CTA) اعلام کرده است، کنفرانس لوازم الکترونیکی مصرفی (CES)‌ که بزرگ‌ترین نمایشگاه حوزه فناوری است، در ژانویه سال آینده میلادی به صورت کاملاً آنلاین برگزار خواهد شد. این انجمن با توجه به ازدیاد جمعیتی که به خاطر برگزاری نمایشگاه CES 2021‌ شکل می‌گیرد و نگرانی از شیوع گسترده‌تر ویروس کرونا، چنین تصمیمی را گرفته است.

این رویداد معمولاً در لاس وگاس برگزار می‌شود که شامل بسیاری از اجتماعات بزرگ در سالن‌های همایش سربسته  و همچنین جلسات کوچک بین فروشندگان خرد،‌تولیدکنندگان و سایر متخصصان صنعت است. CTA می‌گوید رویداد سی ای اس سال آینده تجربه‌ی همه‌جانبه جدیدی را ارائه خواهد کرد. این سازمان جزئیات زیادی را در مورد چگونگی برگزاری رویداد آنلاین نمایشگاه سی ای اس 2021 ارائه نکرده است،‌اما ادعا می‌شود کاملاً شخصی‌سازی شده خواهد بود. ضمناً آن‌ها امیدوار هستند سال 2022 بتوانند به صورت فیزیکی از این رویداد در لاس وگاس میزبانی کنند.

این اواخر شنیده بودیم CTA قصد دارد رویداد CES سال آینده را به صورت حضوری برگزار کند، در حالی که شرکت‌ها امکان اجرای نمایش دیجیتالی رویداد خود را داشته باشند. این درحالیست که بسیاری از رویدادها در سال 2020 یا لغو شد یا مانند رویدادهای F8 فیسبوک، I/O گوگل و یا تمام کنفرانس‌های مایکروسافت به صورت آنلاین برگزار شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. واقعاً دیدن تکنولوژی روز دنیا از پس صفحه نمایش چندان جذاب نخواهد بود به عنوان مثال اگر یک نمایشگر باکیفیت جدید معرفی بشود قطعاً با این نمایشگرها نمی‌توانیم به کیفیت آن پی ببریم