جشنواره تابستانی هواوی

جشنواره تابستانی هواوی با شعار «هر خرید، یک هدیه» شروع شد

جشنواره تابستانی هواوی آغاز شده و تا 23 مرداد ادامه دارد. در این جشنواره با شعار هر خرید یک هدیه، به تمامی خریداران محصولات هواوی هدایایی اهدا خواهد شد.

جشنواره تابستانی هواوی با شعار هر خرید، یک هدیه آغاز شده و تا ۲۳ مرداد ۹۹ ادامه خواهد داشت. در این جشنواره تابستانی، به خریداران محصولات هواوی، هدایایی اهدا می‌شود. این هدایا در غالب جشنواره تابستانی هواوی ارائه می‌شود که هدف آن ارائه موقعیت و شرایط بهتر برای خریداران است تا همراه با خرید گوشی از هدایای مناسبی نیز برخوردار شوند.

لیست محصولات جشنواره تابستانی هواوی

در جدول زیر می‌توانید لیست محصولات این جشنواره به همراه هدایای هر یک را مشاهده کنید:

جشنواره تابستانی هواوی

این جوایز به تمامی گوشی‌های دارای گارانتی معتبر و اصلی تعلق می‌گیرد و خریداران محترم می‌توانند از طریق تمامی فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور به خصوص فروشگاه‌های منتخب هواوی خرید خود را انجام دهند. اما برای دریافت هدیه خود  باید به مراکز اعلام شده از طرف هواوی مراجعه کنند که در ادامه لیست کامل آن آماده است.

قابل ذکر است برای دریافت هدایا باید مدارک زیر را نیز به همراه داشته باشید:

  • کارت ملی (حضور شخص متقاضی الزامی است)
  • فاکتور گوشی به تاریخ روز و نام خریدار
  • گوشی خریدار شده (روشن+سیم کارت مشتری)
  • برچسب B بر روی گوشی
  • رسید دستگاه پوز (یا کپی چک‌ها پرداختی) دقیقا به مبلغ و تاریخ فاکتور

جشنواره تابستانی هواوی

برای دریافت سیم کارت هدیه ‌خود نیز می‌توانید به فروشگاه‌های مربوطه مراجعه کنید و از روش‌های زیر برای فعال‌سازی آن استفاده کنید.

جشنواره تابستانی هواوی

لطفا قبل از خرید با ارسال کد IMEI دستگاه به سامانه پیام کوتاه 100042000 از صحت گارانتی محصول خود اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید که به ازاء هر کد ملی تنها امکان دو بار ثبت نام در این جشنواره وجود خواهد داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده فروشگاه‌های منتخب هواوی جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند به سایت https://huaweimobilefarsi.com مراجعه کنند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*