نحوه نصب نسخه اندروید بازی فورتنایت - Fortnite

نحوه نصب نسخه اندروید بازی فورتنایت بدون نیاز به گوگل پلی

امروز تصمیم گرفته‌ایم تا نحوه نصب نسخه اندروید بازی فورتنایت – Fortnite پس از حذف شدن آن از گوگل پلی را به شما کاربران گجت نیوز نشان دهیم.

روز گذشته خبر جدیدی مبنی بر حذف شدن بازی Fortnite در فروشگاه‌های مجازی اپ استور و گوگل پلی منتشر شد. اما با این حساب، برخی از کاربران به این فکر افتادند که برداشته شدن این عنوان از فروشگ‌های ذکر شده، مانع هرگونه نصب آن خواهد شد؛ درحالی که برای کاربران اندروید، این قانون صدق نخواهد نکرد.

توجه کنید که این روش تنها برای کاربران اندروید بوده و دارندگان گوشی‌های اپل نمی‌توانند در حال حاضر این بازی را نصب کنند.

نحوه نصب نسخه اندروید بازی فورتنایت

نحوه نصب نسخه اندروید بازی فورتنایت - Fortnite

مراحل نصب این بازی در گوشی‌های سامسونگ (جدید) و سایر گوشی‌ها کمی متفاوت خواهد بود؛ اما با این وجود، دریافت آن برای تمامی دارندگان پلتفرم اندروید شدنی خواهد بود.

گوشی‌های سری Galaxy

برای دریافت بازی Fortnite در گوشی‌های گلکسی، طبق قرارداد بین اپیک گیمز و سامسونگ، تنها کاری کن باید انجام بدهید باز کردن برنامه پیش‌فرض Galaxy Store در گوشی خود و سپس دانلود کردن برنامه Epic Games خواهد بود.

البته دقت کنید که در صورت دریاقت ارور مبنی بر Device not supported و یا Content not available اگر با زدن بر روی گزینه Ok پروسه دریافت برنامه شروع نشد، پس باید بدانید که گوشی شما سخت افزار کافی برای اجرای بازی را ندارد.

سایر گوشی‌ها

برای نصب بازی در سایر گوشی‌ها، شما باید به وبسایت رسمی فورتنایت اندروید به این آدرس بروید تا برنامه Epic Games را دریافت کنید.

برای تمامی گوشی‌ها، پس از باز کردن برنامه Epic Games ممکن است بار اول پس از یک آپدیت جزئی برنامه به صورت خودکار بسته شود؛ مجددا آن را باز کرده و سپس بر روی تصویر فورتنایت کلیک کنید تا دانلود بازی شروع شود. دقت کنید که حجم دیتا بازی حدود ۸ گیگ خواهد بود؛ پس سعی کنید در ساعتی که از قطع نشدن اینترنت خود آگاهی دارید، اقدام به نصب بازی نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. فقط برای گوشی های سامسونگ نصیش راحته