اسنپ

امکان چت داخل اپلیکیشن به اسنپ اضافه شد

نسخه جدید اسنپ به قابلیت چت داخل اپلیکیشن مجهز شد. کاربران با این قابلیت می‌توانند در کنار تماس تلفنی، به سایر کاربران پیام ارسال کنند.

شرکت اسنپ برای نسخه جدید اپلیکیشن خود قابلیت چت داخل اپلیکیشن را به کابران ارائه کرده است تا به واسطه آن علاوه بر تماس تلفنی، کاربران بتوانند پیام‌های خود را برای سایر افراد ارسال کنند. همچنین این قابلیت از تماس‌های غیرضروری جلوگیری می‌کند و حتی می‌تواند از طریق خود اپلیکیشن در طول سفر با راننده در ارتباط بود.

اضافه شدن امکان چت داخل اپلیکیشن به اسنپ

در بسیاری از سفرهای اسنپی میان راننده و مسافر تماس تلفنی انجام می‌شود و برای مشخص کردن محل دقیق مبدا، اعلام معطلی در سوار شدن و سایر موارد نیاز است تا راننده و مسافر با یکدیگر در ارتباط باشند.  از این رو با توجه به این که ارتباط کاربران قبل از شروع سفر آغاز می‌شود و در واقع گام نخست یک سفر موفق به شمار می‌رود، در همین راستا تیم اسنپ در راستای ساده‌تر و سریع‌تر کردن ارتباط بین کاربران و رانندگان به دنبال رفع موانع موجود در این ارتباط بوده و راهکار جدیدی را ارائه کرده است.

در گذشته کاربران راننده و مسافر اسنپ باید از طریق تماس تلفنی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کردند، اما اکنون قابلیت چت در زمان سفر راه ارتباطی جدید و کارآمدی محسوب می‌شود. به کمک این ویژگی مسافر و راننده قادر خواهند بود طی سفر از طریق اپلیکیشن اطلاعات ضروری را برای یکدیگر بفرستند.

مسافران برای این که به راننده‌ای که سفر شما را قبول کرده است پیام بفرستید، می‌بایست به بخش اطلاعات سفر مراجعه کرده و در این بخش کنار اسم و عکس راننده گزینه ارسال پیام را انتخاب کنید. پس از این که به فضای چت وارد شده‌اید، پیام خود را بنویسید یا از پیام‌های پیش‌فرض اپلیکیشن استفاده کنید. اگر راننده در حین رانندگی باشد، برای این که حواسش پرت نشود، می‌تواند با ارسال یکی از پیام‌های پیش‌فرض به کاربر این اطمینان را دهد که پیام مربوطه را دریافت کرده و دیگر به مکالمه طولانی نیازی نباشد.

همچنین به واسطه قابلیت چت داخل اپلیکیشن، آن دسته از کاربرانی که ویژگی تماس امن را فعال نکرده بودند، اکنون بدون این که شماره تلفن با کاربر مقابل رد و بدل شود، با کاربر مورد نظر گفتگو کنند. این قابلیت در حال حاضر به صورت سراسری برای کاربران مسافر و راننده ارائه شده است و کاربران می‌توانند با به‌روزرسانی اپلیکیشن اسنپ از آن بهره‌مند شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. گزینه خوبیه ولی به نظرم همچنان تماس حرف اول را می‌زند ای کاش تماس با اینترنت را اضافه کنند

  2. چیز خوبی نیست هواسس راننده هی میره واسه چت کردن