هدفون بی سیم هواوی FreeLace Pro

مشخصات و قیمت هدفون بی سیم هواوی FreeLace Pro لو رفت!

با انتشار دو عکس از جعبه هدفون بی سیم هواوی FreeLace Pro برخی از مشخصات و قیمت آن فاش شد. ظاهرا فری لیس پرو کمتر از ۱۰۰ یورو قیمت دارد.

این تصاویر را یک افشاگر فعال در شبکه اجتماعی ویبو منتشر کرده است. از روی جعبه هدفون هواوی FreeLace Pro می‌توان به چند تغییر در طراحی نسبت به مدل قدیمی فری لیس پی برد.

همچنین اطلاعات مندرج روی جعبه به امکان کنترل گجت با ژست‌های حرکتی اشاره دارند. البته دکمه‌های کنترلی فیزیکی هم روی بند دور گردنی تعبیه شده؛ درگاه شارژ USB-C نیز به همین بند متصل است و یکی از بهترین ویژگی‌های FreeLace محسوب می‌شود.

مشخصات هدفون بی سیم هواوی FreeLace Pro

این هدفون وایرلس از حذف نویز فعال (active noise canceling) هنگام مکالمه تلفنی و پخش موسیقی پشتیبانی می‌کند. برای این منظور، سه میکروفون در آن کارگذاری شده است. همچنین آپشنی هم برای بلاک کردن صدای محیطی وجود دارد؛ در حالی که صدای انسان همچنان منتقل شود.

گفته می‌شود درایور ۱۴.۲ میلی‌متری گجت، صدای باکیفیت و بیس قدرتمندی را تولید خواهد کرد. ظرفیت باتری هم باید برای ۲۴ ساعت کارکرد مداوم، کافی باشد. اما بهترین چیز درباره فری لیس پرو با چنین امکاناتی، قیمت ۷۹۹ یوانی آن است که با ۹۷ یورو و ۱۱۵ دلار برابری می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*