تریلر جدید بازی هیتمن 3

تریلر جدید بازی هیتمن 3 را تماشا کنید

تریلر جدید بازی هیتمن 3 – Hitman 3 یکی از مراحل آن واقع در انگلستان را نشان می‌دهد. این تیزر معمایی و جذاب را در ادامه تماشا کنید.

تریلر جدید بازی هیتمن 3 شما را به جنوب انگلستان و منطقه دارت موور (Dartmoor) می‌برد، جایی که مامور 47 در نقش یک بازرس، باید راز یک قتل در کاخ تورن بریج (Thornbridge) را کشف کند.

تریلر جدید بازی هیتمن 3

بر خلاف دیگر ماموریت‌ها که وظیفه شما به قتل رساندن مخفیانه اهداف مختلف است، این بار تمرکز شما بر روی کارهای کارآگاهی و کشف سرنخ خواهد بود. البته همچنان باید یک هدف را نابود کنید اما در کنار آن، حل معمای یک پرونده قتل را نیز برعهده دارید. نویسنده بازی در رابطه با این مرحله گفته است:

ماموریت‌های هیتمن پیچیده هستند و شخصیت‌های زیادی در هر کدام از آن‌ها وجود دارد که می‌توانید از راه‌های مختلف با آن‌ها تعامل داشته باشید. در ماموریت راز جنایت دارت موور، یک خانواده 11 نفره وجود دارد که هر کدام از آن‌ها یک مظنون احتمالی هستند و برای اینکه همه چیز برای شما درست پیش برود، چالش‌های زیادی خواهید داشت.

تریلر جدید بازی هیتمن 3

نکته جذاب دیگر این است که بر اساس چیزهایی که کشف می‌کنید، ممکن است نتایج و پایان‌های مختلفی را ببینید. ناگفته نماند که راز جنایت دارت موور تنها ماموریت شما در انگلستان نخواهد بود و داستان‌های دیگری نیز در این کشور رخ می‌دهند.

بازی Hitman 3 در جریان رونمایی از کنسول پلی استیشن 5 معرفی شد و همانند قسمت‌های قبلی، از فرمت اپیزودیک استفاده می‌کند. در ادامه دو قسمت قبلی، در این بازی هم به شهرها و مناطق مختلف جهان می‌روید و باید اهداف خود را به شکلی هوشمندانه و بدون اینکه کسی متوجه شود، از بین ببرید. تا اینجا علاوه بر انگلستان، مرحله دوبی نیز تایید شده است. در دیگر اخبار مرتبط، استودیوی آی او اینتراکتیو اعلام کرد که این بازی به طور کامل از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند و نسخه رایانه‌های شخصی آن به مدت 12 ماه، در انحصار سرویس اپیک گیمز خواهد بود. بنابر این طرفداران پلتفرم استیم حداقل تا یک سال برای تجربه این بازی باید منتظر بمانند.

بازی هیتمن 3 در ماه ژانویه 2021 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*