آپدیت One UI 2.5

آپدیت One UI 2.5 برای گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۰ اس و نوت ۱۰ منتشر شد

سامسونگ آپدیت One UI 2.5 را برای گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۰ و نوت ۱۰ عرضه کرد. این به‌روزرسانی ویژگی‌های گلکسی نوت ۲۰ را به همراه دارد.

نسخه ۵G تمام مدل‌های گلکسی اس ۲۰ سامسونگ آپدیت One UI 2.5 را دریافت کردند. نسخه‌هایی که این گوشی را دریافت کرده‌اند دارای نسخه فریمور G981BXXU4BTH5، G986BXXU4BTH5 و G988BXXU4BTH5 هستند. اگرچه نسخه ۴G این محصولات نیز به زودی باید به‌روزرسانی مشابهی را دریافت کنند.

آپدیت One UI 2.5

نسخه ۲.۵ رابط کاربری One UI سامسونگ همزمان با گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰ معرفی شد و دارای ویژگی‌های جدیدی همچون DeX بی‌سیم، پشتیبانی از ناوبری مبتنی بر جسچرهای حرکتی برای لانچرهای متفرقه و حالت فیلمبرداری حرفه‌ای پیشرفت کرده است.

این درحالیست که گوشی‌های سری گلکسی نوت ۱۰ نیز این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد. این به‌روزرسانی در گوشی‌های سری نوت بیشتر روی بهبود تجربه‌ی کار با قلم S-Pen متمرکز است. به طور مثال یادداشت‌های شما اکنون با فرمت جدیدی ذخیره خواهند شد و همچنین ده‌ها قابلیت جدید نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

رابط کاربری اپلیکیشن Samsung Notes در آپدیت One UI 2.5 بازطراحی شده و اکنون به شما اجازه‌ی وارد کردن فایل‌های PDF، استخراج یادداشت‌ها به عنوان فایل PDF یا پاورپوینت را می‌دهد. یک دکمه‌ی کاربردی نیز به آن افزوده شده که می تواند به صورت خودکار یادداشت دستی شما را مرتب کند. و همچنین شما اکنون می‌توانید یک فایل صوتی را ضبط کنید که هنگام پخش با نقاشی شما همگام خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*