قاب محافظ هواوی میت ۴۰

قاب محافظ هواوی میت ۴۰ و ۴۰ پرو ، دوربین دایره ای بزرگ و حضور جک هدفون را تایید می‌کند

طبق جدیدترین شایعه، قاب محافظ هواوی میت ۴۰ و ۴۰ پرو – Huawei Mate 40 و Mate 40 Pro حفره دایره‌ای و جک ۳.۵ میلی متری هدفون خواهند داشت.

هواوی میت ۴۰ و ۴۰ پرو گوشی‌های جدید چینی‌ها خواهند بود که طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره آن‌ها شنیده شده است. در حالی که گفته می‌شد ماژول دوربین پرچمدار جدید هواوی مربعی خواهد بود اما تصاویری که از قاب محافظ هواوی میت ۴۰ منتشر شده نشان می‌دهند این ماژول همچنان به شکل دایره خواهد بود.

روی کیس حفره‌ای برای فلش LED دیده نمی‌شود، بنابراین این قطعه احتمالا به درون فضای دایره‌ای دوربین منتقل شده است. برآمدگی حفره دایره‌ای نسبت به پرچمدار سال گذشته مرتفع‌تر شده و احتمالا در مجموع بیرون‌زدگی دوربین بیشتر خواهد بود.

بر خلاف هواوی میت ۳۰ پرو – Huawei Mate 30 Pro، پرچمدار جدید چینی از دکمه‌های فیزیکی تنظیم صدا بهره خواهد برد. در میت ۳۰ از دکمه‌های روی صفحه برای تنظیم صدا استفاده شده بود که چندان با استقبال کاربران مواجه نشد. همچنین با توجه به حفرات اسپیکر در بالا و پایین کیس، میت ۴۰ مجهز به اسپیکر استریو خواهد بود.

روی لبه بالایی قاب محافظ هواوی میت ۴۰طبق جدیدترین شایعه، قاب محافظ هواوی میت ۴۰ و ۴۰ پرو – Huawei Mate 40 و Mate 40 Pro حفره دایره‌ای و جک ۳.۵ میلی متری هدفون خواهند داشت.  حفره‌ای بزرگتر از میکروفون‌ها به چشم می‌خورد و نشانه‌ای برای حفظ جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون برای نسل بعدی گوشی‌های میت برشمرده می‌شود. هر دو نسخه از میت ۴۰ قادر به ارسال اشعه مادون قرمز نیز خواهند بود.

هواوی هنوز تاریخ دقیقی برای معرفی رسمی گوشی‌های جدیدش اعلام نکرده است. احتمالا در نمایشگاه IFA 2020 از چیپست جدید کایرین که روی سری میت ۴۰ قرار می‌گیرد رونمایی خواهد شد و چند روز پس از این نمایشگاه و در خلال مراسمی جداگانه، از می ۴۰ و میت ۴۰ پرو پرده‌برداری می‌شود؛ درست همانند رویه‌ای که سال گذشته شاهد آن بودیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*