دوربین زیر نمایشگر ZTE Axon 20

دوربین زیر نمایشگر ZTE Axon 20 چگونه کار می‌کند؟

کمپانی زد‌تی‌ای توضیح می‌دهد که دوربین زیر نمایشگر ZTE Axon 20 در حالی که یک پنل OLED روی آن قرار دارد چگونه کار می‌کند؟

ZTE تا همین چند روز آینده از نخستین گوشی هوشمند تجاری مجهز به دوربین زیر صفحه در جهان رونمایی خواهد کرد. این کمپانی در اکانت ویبو خود توضیح داده که دوربین زیر نمایشگر ZTE Axon 20 علیرغم اینکه یک پنل OLED در بالای لنز آن قرار دارد، چگونه می‌تواند عکس‌هایی بدون هرگونه تاری و مشکل بگیرد.

زد‌تی‌ای از یک فیلم ویژه با پوشش ضد بازتاب استفاده کرده که شفافیت صفحه را بدون فدا کردن کیفیت تصویر، می‌تواند به حداکثر برساند.

دوربین زیر نمایشگر ZTE Axon 20

نمایشگر گوشی زد تی ای اکسون ۲۰ متشکل از هفت لایه است که شامل یک شیشه محافظ، پلاریزر، پنل لمسی، یک شیشه کپسوله سازی، پنل OLED و دیگر قطعات مورد نیاز برای استفاده‌ی روان از نمایشگر که در هر گوشی هوشمند دیگری حضور دارد، می‌شود. همه‌ی لایه‌های مهم این نمایشگر با متریال جدیدی پوشیده شده‌اند که فوق رسانا است، در عین حال دارای قابلیت انتقال دهندگی و شفافیت بالایی دارد که هرگونه پراش نوری که منجر به تغییر رنگ یا عمق تصویر می‌شود را از بین خواهد برد.

دوربین زیر نمایشگر ZTE Axon 20

زد‌تی‌ای می‌گوید بزرگ‌ترین چالش آن‌ها، فائق آمدن بر اختراع این متریال نمایشگر جدید بوده است که روز سه‌شنبه آینده می‌توانید از نزدیک آن را ملاقات کنید. البته هنوز تأیید نشده که آیا این گوشی به خارج از بازار چین نیز عرضه خواهد شد یا خیر، اما معمولا گوشی‌های برند ZTE در سراسر جهان عرضه می‌شود و ما امیدواریم این در خصوص گوشی گوشی زد تی ای اکسون ۲۰ نیز صدق کند.

در بالا نمونه تصویر ثبت شده با دوربین سلفی گوشی زد تی ای اکسون ۲۰ را می‌توانید مشاهده کنید. نتیجه‌ی حاصل شده چندان دل‌پذیر به نظر نمی‌رسد، اما می‌توانیم آن را نوآوری بزرگی در صنعت گوشی‌سازی بدانیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه