مکان های ترسناک

مکان های ترسناک و مرموز در جهان را بشناسید

کره زمین با تمام خوبی‌ها و زیبایی‌هایش دارای مکان های ترسناک و وهم‌آور است. در این مطلب به این مکان‌های به شدت ترسناک در جهان سر می‌زنیم.

کره زمین با وجود تمام زیبایی‌هایی که دارد، دارای مکان‌هایی عجیب و ترسناک نیز هست که شاید دوست نداشته باشید در این مکان‌ها حضور پیدا کنید. این مکان‌ها داستان‌های عجیبی دارند و به عنوان وهم‌آورترین جاهای زمین شناخته می‌شوند. در این مطلب با ۵ مورد از مکان‌های مرموز و ترسناک زمین آشنا می‌شوید.

آشنایی با مکان های ترسناک و مرموز جهان

جنگل Aokigahara در ژاپن

مکان های ترسناک

آئوکیگاهارا که با عنوان‌های جنگل خودکشی یا دریای درختان شناخته می‌شود جنگلی است که در شمال غربی کوه فوجی ژاپن قرار دارد. دلیل این لقب‌ها برای جنگل Aokigahara این است که افراد در این جنگل ترسناک دست به خودکشی می‌زنند و آخرین محلی است که برخی از ژاپنی‌ها در آخر عمر خود می‌بینند.

این جنگل دارای تاریخچه‌ای از شیاطین و اساطیر ژاپن نیز می‌باشد و مکانی به شدت متداول جهت خودکشی است و این محل را به دومین جایگاه خودکشی جهان تبدیل کرده است. از سال ۱۹۵۰ بسیاری از تاجران ژاپنی وارد این جنگل مرموز شده و دیگر برنگشته‌اند و این آمار هر ساله بین ۱۰ تا ۲۰ نفر در حال افزایش است. در بخش‌هایی از این جنگل اجساد گوناگونی از نژادها و قومیت‌های مختلف وجود دارند که می‌توان آنها را مشاهده کرد.

در این جنگل جملات مختلفی از جمله «زندگی زیباست» و «زندگی گران بها است» دیده می‌شود که تمامی این اتفاق‌ها این محل را جزو مکان های ترسناک جهان کرده است.

بیمارستان Hellingly در انگلستان

مکان های ترسناک

در زبان انگلیسی Hell به معنی جهنم است و همین نام نشان دهنده این است که اینجا یک بیمارستان نیست و محلی برای نگهداری دیوانگان به مدت ۹ سال بوده است. در این بیمارستان مرموز طبق گفته بازدیدکنندگان آن صدای ناله بیماران شنیده می‌شود که همین امر آن را جزو مکان های ترسناک در جهان تبدیل کرده است.

جزیره عروسک ها در مکزیکوسیتی

مکان های ترسناک

این جزیره که در جنوب مکزیکوسیتی واقع شده است یکی دیگر از وحشتناک‌ترین جاذبه‌های توریستی در مکزیک به شمار می‌رود. در میان درختان این جزیره صدها عروسک کهنه و خراب آویزان شده است.

داستان این جزیره به حدود نیم قرن پیش برمی‌گردد که دختر بچه‌ای در اعماق پنهان جزیره غرق شد. تنها ساکن جزیره که یک زاهد گوشه نشین به نام «دان جولیان سانتانا باررا» بود با وجود داشتن همسر و فرزندان در این جزیره ترسناک زندگی می‌کرد. کمی بعد از مرگ دختر بچه این زاهد شروع به صید عروسک‌هایی کرد که در کانال‌ها افتاده بود. او اعتقاد داشت که این نشانه‌ای از ارواح و شیاطین است. باررا تمامی عروسک‌هایی که صید می‌کرد را از درختان آویزان کرده تا از خودش در برابر شیاطین محافظت کند و همچنین روح دختر مرده را به آرامش ابدی برساند. به مرور زمان کل جزیره از عروسک‌ها پر شده و این محل را تبدیل به مکان های ترسناک در جهان کرد.

نیروی دریایی سلطنتی انگلستان

مکان های ترسناک

دکل‌هایی توسط نیروی دریایی سلطنتی انگلستان در حریم ساحل برپا شده‌اند که ارتش توسط آنها به راحتی می‌توانست در برابر حملات دریایی مقاومت کند. این مکان که در حال حاضر رها شده است یادآور دوران ناراحت کننده‌ای است که میلیون‌ها انسان جان خود را از دست داده‌اند و این دکل‌ها را جزو مکان های ترسناک جهان کرده است.

ایستگاه مترو City Hall در نیویورک

مکان های ترسناک

ایستگاه مترو City Hall یکی دیگر از مکان های ترسناک و مرموز در جهان است. این مکان که هیچ قطاری در آن رفت و آمد نمی‌کند به مدت ۷۰ سال است به محلی رها شده و ترسناک تبدیل شده است.

این ایستگاه مترو که در سال ۱۹۰۴ میلادی ساخته شده است در مرکز شهر شلوغ نیویورک واقع شده و تا سال ۱۹۴۵ از آن استفاده می‌شد، ولی حالا به عنوان موزه‌ای ترسناک مورد استفاده قرار می‌گیرد.