گوشی تاشو اوپو

نمایشگر گوشی تاشو اوپو رو به بیرون تا می‌شود!

پتنت گوشی تاشو اوپو – OPPO Patent یک موبایل تاشو با نمایشگر منعطف را به نمایش گذاشته که برعکس سایر گوشی های مشابه، رو به بیرون تا می‌شود!

بیش از یک سال پیش، شرکت اوپو در نمایشگاه MWC خبر از نمونه اولیه‌ای از گوشی تماما تاشویی داد که تا به امروز هنوز به طور رسمی از آن رونمایی نکرده است. از آن زمان طرح‌های مختلفی برای گوشی‌های تاشوی اوپو مورد آزمایش قرار گرفت اما تا این لحظه هیچ کدام از آن طرح‌ها نهایی نشده‌اند. اما حالا جدیدترین طرحی که برای گوشی تاشو اوپو درنظر گرفته شده است، پتنت جدیدی است که شباهت زیادی با گوشی موتورولا ریزر دارد.

گوشی تاشو اوپو

مشخصات قابل حدس گوشی تاشو اوپو

با توجه به مستندات سه بعدی ارائه شده توسط اوپو، گوشی پتنت یک گجت جمع و جور به حساب می‌آید. در واقع زمانی که این گوشی هوشمند در حالت تا شده قرار می‌گیرد، ابعاد بسیار کوچکی به خود خواهد گرفت. این موضوع قطعا به عنوان یک مزیت برای گوشی‌های اوپو پتنت به حساب می‌آیند. اگر شرکت اوپو بتواند طرح‌های خود را در دنیای واقعی پیاده‌سازی کند قطعا موفقیت بزرگی حاصل خواهد شد.

در مستندات شرکت اوپو، قابلیت‌های بسیار متنوعی برای پتنت‌های جدید قابل مشاهده است. بهره‌مندی از اسکنر عنبیه و اثر انگشت از قابلیت‌هایی است که قرار است در گوشی‌های جدید این شرکت گنجانده شود. در تصاویر شبیه‌سازی منتشر شده نحوه تا شدن و باز شدن گوشی قابل درک است. هر چند که باز هم اطلاعات بسیار دقیقی قابل فهم نیست اما می‌توان حدس زد که نحوه طراحی صفحه نمایش در طرف خارجی برای راحت‌تر شدن کار با این گجت انتخاب شده است.

گوشی تاشو اوپو

البته بنظر می‌آید بزرگترین چالش پیش روی شرکت اوپو دقیقا صفحه نمایش باشد. صفحه نمایشی که قرار است در طرف خارج گوشی قرار بگیرد، دردسرهایی را ایجاد کرده است. همچنین ممکن است شرکت اوپو در انتظار یک صفحه نمایش مناسب برای پتنت‌های جدید خودش باشد. در این صورت باید همچنان منتظر بمانیم تا اخبار و اطلاعات دقیق‌تری از این گجت به بیرون بیاید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*