جعبه گشایی گلکسی زد فولد 2

جعبه‌گشایی مایکروسافت سرفیس دوئو؛ نسل جدید گوشی‌های تاشو

در گجت تی وی با ما همراه باشید تا به جعبه‌گشایی گوشی مایکروسافت سرفیس دوئو – Microsoft Surface Duo بپردازیم و ویژگی‌های ظاهری آن را بررسی کنیم.

حدودا یک سال از زمانی که مایکروسافت اعلام کرده بود تا یک گوشی تاشو منحصر و جذاب را طراحی کند می‌گذرد و بالاخره وقت آن فرا رسیده تا این اسمارت‌فون یا تبلت مورد انتظار را از نزدیک بررسی کنیم!

سرفیس دوئو، نام محصول جدیدی است که توسط شرکت مایکروسافت، به عنوان یک گوشی تاشو معرفی شده تا پرچمدار جدید سری گوشی‌های سرفیس باشد. البته اگر اخبار مربوط به این گوشی را دنبال کرده باشید، حتما می‌دانید که مشخصات سخت‌افزاری آن نسبت به محصولات سال گذشته این شرکت پیشرفت خاصی را ندارد، اما چیزی باعث برتری Surface Duo می‌شود، درواقع ویژگی‌های ظاهری آن است؛ چیزی که به گفته مایکروسافت، مسیر آینده گوشی‌های تاشو را روشن‌تر خواهد کرد.

با این حساب، این ویژگی‌های ظاهری تا چه حد پیشرفته و چشمگیر هستند؟ چه چیزی باعث می‌شود تا این محصول در سال ۲۰۲۰ به عنوان یک گوشی تاشو منحصر به فرد شناخته شود؟

اگر برای یافتن پاسخ چنین سوالاتی کنجکاو هستید، هرگز ویدئو زیر  که از جعبه‌گشایی و بررسی ویژگی‌های ظاهری Microsoft Surface Duo گرفته شده را از دست ندهید!

جعبه گشایی گوشی مایکروسافت سرفیس دوئو

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. با قیمت ۱۴۰۰ دلاری اصلا ارزش خرید نداره 😐

  2. هم قیمت با گلکسی زد فولد۲ ۵G هست
    که از لحاظ کیفیت و طراحی تفاوت فاحشی وجود داره …