هواوی

درآمد روزانه هواوی در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ به ۳۵ میلیون دلار رسید

طبق اعلام هلدینگ سرمایه‌گذاری Securities Times، درآمد روزانه برند چینی هواوی – Huawei در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ به ۳۵ میلیون دلار رسید.

به گفته هلدینگ سرمایه‌گذاری Securities Times، شرکت هواوی به تازگی گزارش مالی نیمه اول سال ۲۰۲۰ در بازار بین بانکی را منتشر کرده است و طبق این گزارش هواوی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ توانسته درآمد عملیاتی ۴۵۰.۷ میلیارد یوآنی (معادل ۶۵.۶ میلیارد دلار) به دست بیاورد. این دستاورد به معنی رشد ۱۳.۶۷ درصدی (YoY) در مقایسه با سال پیش است. در همین بازه زمانی، سود خالص هواوی ۴۳.۱ میلیارد یوآن (معادل ۶.۲ میلیارد دلار) ارزیابی شده که رشد سالانه ۲۳.۴۹ درصدی را نشان می‌دهد. هواوی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی، تقریبا در هر روز توانسته  ۳۵ میلیون دلار سود داشته باشد.

نتایج عملیاتی هواوی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ نشان می‌دهند که این شرکت در ۶ ماهه اول سال توانسته است درآمد حاصل از فروش خود را به ۴۵۴ میلیارد یوآن (۶۶ میلیارد دلار) برساند؛ یعنی رشد سال به سال ۱۳.۱ درصدی و حاشیه‌ی سود خالص ۹.۲ درصدی.

نتایج عالی هواوی در نیمه نخست سال ۲۰۲۰

بخش محصولات مصرفی Huawei با کسب ۲۵۵.۸ میلیارد یوآن (۳۶.۵ میلیارد دلار) توانسته بیشترین درآمد را برای هواوی حاصل کند. بخش کسب‌وکارهای مخابراتی (مربوط به اپراتورهای موبایل) و سازمانی (Enterprise) این شرکت نیز به ترتیب ۱۵۹.۶ میلیارد یوآن (۲۲.۸ میلیارد دلار) و ۳۶.۳ میلیارد یوآن (۵.۱ میلیارد دلار) درآمد را ثبت کرده‌اند.

نتایج حاصل‌شده توسط Huawei در نیمه‌ اول سال ۲۰۲۰ نشان می‌دهند که علارغم تمام فشارها برای کاهش پیشرفت این شرکت، هواوی در حال حاضر وضعیت خوبی دارد. هواوی در سال ۲۰۱۹ رکوردشکنی کرد و حدود ۲۴۰ میلیون دستگاه گوشی موبایل را به سراسر دنیا فرستاد. این شرکت در ماه آوریل سال ۲۰۲۰ سامسونگ را پشت سر گذاشت و عنوان برترین تولیدکننده‌ی گوشی موبایل در دنیا را به دست آورد. شرکت هواوی همچنین بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی های موبایل هوشمند ۵G در جهان است.

هواوی در این مورد گفته:

در شرایطی که کشورهای دنیا در حال مبارزه با پاندمی کووید ۱۹ هستند، اطلاعات و فناوری‌های ارتباطات (ICT) نه تنها به ابزاری حیاتی برای مبارزه با ویروس تبدیل شده‌اند، بلکه موتوری برای احیای اقتصادی هم هستند. هواوی تعهدش به کار کردن با اپراتورهای موبایل و شرکای این صنعت را از نو تعریف کرده است تا عملیات شبکه را پایدار نگه دارد، سرعت تحول دیجیتال را افزایش دهد و از تلاش‌های محلی برای محدود کردن شیوع‌ها و بازگشایی اقتصادهای منطقه‌ای پشتیبانی کند. محیط پیچیده خارجی باعث می‌شود تا همکاری آزادانه و اعتماد در زنجیره‌ی ارزش جهانی، بیش از پیش اهمیت پیدا کنند. هواوی پیمان بسته تا به تعهداتی که به مشتریان و تامین‌کنندگان داده، عمل کند. همچنین به حرکت رو به جلویش ادامه دهد و در اقتصاد دیجیتال جهانی و توسعه‌ی فناورانه مشارکت داشته باشد؛ فارغ از اینکه این شرکت در آینده با چه چالش‌هایی مواجه خواهد بود.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. امیدوارم دوباره موفق بشه هواوی تا چشم ترامپ در بیاد