پنل پشتی آیفون 12

ویدیویی از پنل پشتی آیفون ۱۲ پرو فاش شد

آیفون‌های سری جدید قرار است با طراحی الهام گرفته از آیفون ۴ عرضه شوند. به‌تازگی کاربری در توییتر، ویدیویی از پنل پشتی آیفون ۱۲ پرو منتشر کرده که این موضوع را تایید می‌کند.

سری جدید آیفون ۱۲ به زودی با طراحی جدیدی که از آیفون ۴ الهام گرفته، رونمایی خواهد شد. تا کنون تصویر رسمی از این گوشی منتشر نشده است اما اخیرا ویدیویی توسط کاربر نام آشنای EveythingApplePro رد توییتر پست شد که پنل پشتی آیفون ۱۲ را نشان می‌دهد. این ویدیو با شایعاتی که پیش از این در مورد نحوه طراحی آیفون‌های جدید منتشر شده بود، مطابقت دارد.

پنل پشتی آیفون 12طبق این ویدیو و شایعات قبلی، اپل تصمیم دارد در نسل جدید آیفون‌ها، طراحی  خمیده را کنار گذاشته و همانند آیفون ۴ از لبه‌های صاف استفاده کند. به جز این مورد، آیفون جدید از جنس بدنه استیل و شیشه مشابه به آیفون ۱۱ استفاده خواهد. این طراحی در آیپد پرو جدید نیز به‌کار رفته است.

نحوه چینش دوربین این گوشی، مشابه با آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس است. البته پنل پشتی آیفون ۱۲ پرو با  یک حفره بیتر طراحی شده که گفته می‌شود محل قرار گیری سنسور جدید LiDAR خواهد بود. در شایعاتی قبلی نیز از  این سنسور نامبرده شده بود و اکنون با مشاهده محل قرار گیری آن در قاب پشتی دستگاه، وجود LiDAR در آیفون ۱۲ قطعی به ‌نظر می‌رسد.

در این ویدیو همچنین درگاه جدید سیم کارت و بریدگی در سمت راست پنل دیده می‌شود که احتمالا برای آنتن ۵G تعبیه شده است. طبق شایعات، تمام مدل‌های سری آیفون ۱۲ از اینترنت ۵G پشتیبانی خواهند کرد.

اگرچه این ویدیو اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار ما قرار داد اما هنوز جزئیاتی در مورد نمایشگر این گوشی موجود نیست. چگونگی طراحی ناچ نمایشگر و همچنین نرخ رفرش آن هنوز مشخص نشده است.

آیفون ۱۲ قرار است در ۴ مدل روانه بازار شود. دو مدل از این سری، ۶.۱ اینچی خواهند بود مدل‌های دیگر با اندازه‌های ۵.۴ و ۶.۷ اینچی طراحی می‌شوند. انتظار می‌رود اولین مدل آیفون ۱۲ در اوایل اکتبر رونمایی شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. از قبل معلوم بود که LiDAR می‌ذاره فقط موضوعی که مبهم بود مربوط به چیدمان و ماژول دوربین ها میشد که اونم تا حد زیادی مشخص شد که به چه شکله.

  2. خب دیگه معلوم شد از حسگر لیدار استفاده میکنه فقط به نظر من اگر حسگر لیدار هم اندازه دوربین ها بود و پشت گوشی از دور دوربین ۴ گانه به نظر میرسید بهتر بود

  3. گوشی خیلی چرتو به درد نخوریه