گوشی مسافری

رجیستری غیرحضوری گوشی مسافری از مهرماه ممنوع خواهد شد

معاون فنی گمرک ایران اعلام کرد از مهرماه ۹۹ رجیستری غیرحضوری گوشی مسافری با هدف جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان ممنوع خواهد شد.

از زمان اجرای طرح رجیستری با هدف جلوگیری از قاچاق گوشی های موبایل در کشور، همچنان سودجویان از رویه مسافری ثبت تلفن همراه سوءاستفاده می‌کنند و در همین راستا مسئولان مربوطه اصلاحات مختلفی را برای این طرح در نظر گرفتند که یکی از جدیدترین آنها ممنوع اعلام کردن ثبت غیرحضوری تلفن همراه مسافری است.

ممنوعیت ثبت غیرحضوری گوشی مسافری از مهرماه

ارونقی، معاون فنی گمرک ایران اعلام کرد از مهرماه هر نوع ثبت غیرحضوری موبایل مسافری و پس از خروج از گمرکات اجرایی (مبادی ورودی) توسط مسافران ممنوع خواهد بود. گفتنی است یکی دیگر از موضوع‌هایی که وزارت صنعت، معدن و تجارت به مناطق آزاد و گمرک ابلاغ کرده است به ثبت سفارش مربوط می‌شود؛ در واقع از این پس ثبت سفارش برد گوشی موبایل مشروط به دریافت شناسه کالا خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این کار رو کردن تا دیگه هیچکس گوشی نداشته باشه و نتونه بخره . ارتباط ها رو قطع کنن وگرنه رجیستری غیر حضوری خیلی براشون سود داشت . میخواستن اینترنت رو کاملا قطع کنند ولی دیدند این روش بهتر از قطع اینترنت است . داشتن گوشی از این ببعد برای هر کسی مقدور نیست . گوشیهاتونو سفت بچسبید که دیگه گوشی وجود نداره . موبایل فروش ها هم به فکر کار و کاسبی دیگه ای باشند .