شارژر سریع 66 وات هواوی میت 40

شارژر سریع ۶۶ وات هواوی میت ۴۰ در تیزر تبلیغاتی EMUI 11 دیده شد

با معرفی رابط کاربری EMUI 11، تولیدکننده چینی تیزری منتشر کرد در آن به شارژر سریع ۶۶ وات هواوی میت ۴۰ اشاره شده است.

گوشی هواوی میت ۴۰ به تراشه شرکت HiSilcion مجهز خواهد شد. گفته می‌شود پرچمدار جدید این شرکت، به جز تراشه ۵ نانومتری، فناوری‌های پیشرفته‌ی دیگری نیز دارد. یکی از این تکنولوژی‌ها، شارژر سریع ۶۶ وات هواوی میت ۴۰ است که در تیزر معرفی رابط کاربری EMUI 11 دیده شد.

رابط کاربری EMUI 11 و سیستم عامل HarmonyOS 2.0 اخیرا طی کنفرانس توسعه دهندگان هواوی رونمایی شدند. در این کنفرانس، شرکت چینی تیزری نمایش داد که حاوی اطلاعاتی در مورد فناوری شارژر هواوی میت ۴۰ بود.

هواوی تعدادی ویدیو تبلیغاتی برای EMUI 11 منتشر کرد که در یکی از آن‌ها، عبارت “Max 66W” به نمایش در آمده است. با توجه به اینکه تا کنون هیچ یک از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های هواوی از شارژر ۶۶ وات پشتیبانی نمی‌کنند، می‌توان آن را ویژگی مورد انتظار برای سری میت ۴۰ دانست.شارژر سریع 66 وات هواوی میت 40

متاسفانه ما نتوانستیم این ویدیو در شبکه اجتماعی ویبو پیدا کنیم. احتمالا شرکت هواوی ویدیو مورد نظر را از فضای اینترنت حذف کرده است. تصویر موجود نیز اسکرین شاتی از فیلم گفته شده است که توسط یکی از منابع چینی به اشتراک گذاشته شده.

پیش از این، یک شارژر ۶۶ وات هواوی در دفتر صدور گواهینامه ۳C چین دیده شده بود که می‌تواند شارژ به‌کار رفته در سری میت ۴۰ باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*