وای فای رایگان

چند نکته مهم که هنگام استفاده از وای فای رایگان باید رعایت کنید

به نظر شما وای فای رایگان مکان‌های عمومی مانند کافی‌شاپ‌ها، امنیت مناسبی را برای استفاده شخصی دارند؟ در صورت اتصال به آن‌ها چه مواردی را باید رعایت کرد؟

اتصال به وای فای رایگان امری است که بیشتر دارندگان گوشی‌ها و گجت‌های هوشمند فکر می‌کنند که توسط آن بدون هرگونه مشکلی می‌توانند تمامی کارهای اینترنتی خود را طی زمانی محدود، به صورت کاملا رایگان و بدون مشکل انجام دهند؛ زیرا این افراد کمی با خطر هک شدن گوشی و یا ربوده شدن اطلاعات شخصی از این طریق، ناآشنا هستند!

هنگامی که شما به یک هات اسپات یا مودم وای فای متصل می‌شوید، چندین راه مختلف برای هک گوشی و ربوده شدن اطلاعات شما وجود دارد که اگر دست از پا خطا کرده و کار خاصی را انجام دهید، ممکن است به دردسر بزرگی بیافتید!

برای مثال، وقتی شما به یک شبکه وای فای رایگان متصل هستید، با توجه به رایگان بودن و نداشتن هیچ‌گونه رمز عبور، ممکن است یک فرد هکر نیز در این شبکه وارد شود و افراد دیگر را در محیط سایبری آن تحت نظر بگیرد؛ حال اگر یکی از این افراد متصل، عمل خاصی را انجام دهد، ممکن است که اطلاعات گوشی او برای فرد هکر فاش شده و مورد سوءاستفاده قرار بگیرد.

با این حساب لازم است که امروز، ویدئو جدید گجت تی وی را درباره راه‌های امن استفاده از وای فای‌های رایگان تماشا کنید، تا با خطرهای احتمالی هنگام استفاده ازآن‌ها آشنا شده و روش‌های امن برای استفاده از وای فای‌های رایگان را نیز یاد بگیرید.

خطرها و نحوه استفاده امن از وای فای رایگان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. کی دیگه وای فای رایگان میده شک نکنید هکر پشتشه

  2. وای فای رایگان که هیچوقت به تور من نخورد اصن

  3. اگه اینجوری باشه خیلی بده ک😐

  4. واقعا یعنی میتونن این کارو انجام بدن؟

  5. اره من شنیدم میگن میشه هک کنن ادمو وقتی وصل میشی