هواوی Smart Desk Lamp 2

لامپ هوشمند هواوی Smart Desk Lamp 2 با طراحی ارگونومیک معرفی شد

شرکت هواوی از لامپ هوشمند Smart Desk Lamp 2 رونمایی کرد. از ویژگی‌های اسمارت دسک لامپ ۲ باید به طراحی ارگونومیک و عدم انتشار نور آبی اشاره کنیم.

این لامپ هوشمند هواوی دارای گواهینامه‌های کیفی از ۵ نهاد نظارتی مختلف است و اصلا نور آبی تولید نمی‌کند. همچنین فاقد هرگونه تشعشع و سوسو زدن است. هواوی Smart Desk Lamp 2 استاندارد ملی سطح AA هم دارد تا ایمنی آن برای چشم‌ها تضمین شده باشد.

لامپ‌های رومیزی در چین به دو استاندارد کیفی سطح AA و A تقسیم می‌شوند. آن‌هایی که از لحاظ دامنه روشنایی و یکنواختی نور کیفیت بهتری دارند، در دسته AA قرار می‌گیرند.

هواوی اسمارت دسک لامپ ۲ می‌تواند میزی با قطر ۱.۶ متر را به خوبی پوشش دهد؛ با روشنایی کافی و بدون نقطه‌ای تاریک تا مانع از خستگی چشم‌ها بشود. سه محور قابل تنظیم هم دارد؛ به طوری که قابلیت چرخش بالا به پایین ۲۰۰ درجه را به پنل لامپ می‌دهند. چرخش راست به چپ هم ۱۸۰ درجه و امکان چرخش پایه به ۵۵ درجه می‌رسد. ارتفاع و زاویه تابش نور نیز قابل تنظیم است.

لامپ هوشمند هواوی

حداکثر روشنایی مرکزی این لامپ هوشمند به ۴۸۳۹ لوکس می‌رسد که البته نوری یکنواخت و ملایم تولید می‌کند. همچنین CRI یا شاخص نمود رنگ آن، Ra>95 است که نشان از کیفیت بالای آن دارد.

قیمت هواوی Smart Desk Lamp 2

قیمت خرده‌فروشی گجت ۱۹۹ یوان (۲۹ دلار) اعلام شده؛ ولی در حال حاضر با قیمت ویژه ۱۷۹ یوان (۲۶ دلار) به فروش می‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. وای چ جالبههه خیلی خوبه