آپدیت جدید اینستاگرام

آپدیت جدید اینستاگرام ویدیوهای Reels را بلندتر می کند

اخیرا Instagram ابزار ویدیویی Reels را به عنوان رقیب تیک تاک منتشر کرد. حالا مدت زمان ویدیوهای Reels در آپدیت جدید اینستاگرام طولانی‌تر شده است.

کاربران در اپلیکیشن تیک تاک می‌توانند ویدیوهای کوتاه حداکثر یک دقیقه‌ای ضبط و آپلود کنند. ویدیوهای Reels اینستاگرام اما تاکنون ۱۵ ثانیه‌ای بوده‌اند که این زمان با آپدیت جدید به ۳۰ ثانیه افزایش می‌یابد. شمارش معکوس تایمر هم از ۳ به ۱۰ ثانیه می‌رسد. همچنین کاربران امکانات بیشتری را برای ویرایش ویدیوهای خود در اختیار خواهند داشت.

ویدیوهای Reels

هنوز نمی‌دانیم دقیقا چه تعداد کاربر در حال استفاده از این قابلیت هستند؛ ولی به نظر می‌رسد اینستاگرام حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده است. رابی استین، مدیر تولیدات این شرکت هنگام رونمایی از Reels گفته بود: «ما امیدواریم که این فرمت، بستر تازه‌ای را برای سرگرمی در اینستاگرام پدید بیاورد.»

تسا لیونز-لینگ، مدیر تولیدات Reels هم می‌گوید: «ما بر اساس بازخوردهای دریافتی از کاربران، Reels را به طور دائم ارتقا می‌دهیم؛ به گونه‌ای که تولید محتوا و ویرایش آن‌ها ساده‌تر شود.» او همچنین اضافه کرد با وجود اینکه هنوز در ابتدای راه قرار داریم؛ اما شاهد ویدیوهای سرگرم‌کننده و خلاقانه زیادی در این قالب هستیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*