هونگچی S9 هیبرید

هونگچی S9 هیبرید در نمایشگاه خودرو پکن خوش درخشید

هونگچی S9 هیبرید در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۲۰ توانست در میان بسیاری از محصولات چینی نگاه‌ها را به خود جلب کند. در ادامه با مشخصات این هایپرکار آشنا می‌شویم.

در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ برای نخستین بار شاهد پرده‌برداری از هایپرکار هونگچی S9 بودیم، اما این خودرو با حضور در نمایشگاه پکن ۲۰۲۰ توانست در میان تعداد زیادی از خودروهای عجیب‌وغریب چینی خوش بدرخشد. این هاپیرکار چینی که آنچنان شناخته شده نیست، به عنوان قدرتمندترین خودرو جاده‌ای و گران‌ترین خودرو در کشور چین محسوب می‌شود.

مشخصات هونگچی S9 هیبرید

هونگچی S9 هیبرید

هونگچی S9 هیبرید را نمی‌توان فقط یک خودرو نمایشی دانست؛ چراکه طبق خبرهای منتشر شده این محصول پیش‌نمایشی از مدل تولیدی با تیراژ ۷۰ دستگاه محسوب می‌شود که قیمت آن به ۱۰ میلیون یوآن برابر با ۱ میلیون و ۴۶۶ هزار و ۸۰۰ دلار می‌رسد.

هونگچی S9 هیبرید

برای این هایپرکار یک موتور ۸ سیلندر الکتریکی در نظر گرفته شده است که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۴۰۰ اسب بخار را تولید کند. پیش‌بینی می‌شود این خودرو بتواند ظرف مدت ۱.۹ ثانیه از سرعت صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد که شتابی همانند تسلا رودستر دارد. هرچند رودستر تا به امروز به مرحله تولید نرسیده است، اما اعلام شده که حداکثر سرعت آن حدود ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

هونگچی S9 هیبرید

شرکت هونگچی برای این هایپرکار خود طراحی ویژه را در نظر گرفته است و در ظاهر آن شاهد گلگیرهای برجسته، بال عقب بزرگ و دیفیوزری چهار تیغه‌ای با خروجی‌های اگزوز مرکزی هستیم. طراحان در ساخت این محصول از فیبر کربن زیادی استفاده کرده‌اند. این متریال سبک وزن در کاکپیت راننده محور نیز مشاهده می‌شود. در کابین شاهد صفحه نمایش به همراه فرمان دو پره اسپورت و کنسول مرکزی بلند و پوشش آلکانترا هستیم. این خودرو از سال آینده به تولید خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

 1. اگزوزاش شبی جلوپنجره بی ام وس XD

 2. چقدر ماشین زده این هونگچی

 3. طراحی گیرایی نداره
  مخصوصا نمای عقب و چراغا پشتش خیلی ضایس
  بالا ۲۰۰ تا بری تیکه هاش باز نمیشن؟؟

 4. بازم این هونگچی پیداش شد؟؟
  ای داد بیداد

 5. احتمالا موتورش ۸ سیلندره دو تا موتور ۱.۵ لیتری چهارسیلندر گذاشتن کنار هم😂😂😂

 6. هونگچی !!!!!!! اسمش که شدیدا ضایع هست😂😂😂😂😂 خدا میدونه خودش چه آشغالی هست 😂😂😂