چری تیگو 7 جدید

چری تیگو ۷ جدید با طراحی متحول شده به ایران می‌آید

چری تیگو ۷ جدید با طراحی متحول شده در راه بازار ایران است. شرکت مدیران خودرو قصد دارد به زودی مدل ۲۰۲۰ کراس اوور چینی چری Tigoo 7 را به بازار عرضه کند.

کراس اوورهای تولیدی و مونتاژی چینی توانسته‌اند طی سال‌های گذشته به صورت انحصاری در نبود کراس اوورهای ایرانی و ممنوعیت واردات خودرو در بازار ایران جولان دهند. کراس اوور چری تیگو ۷ نیز یکی از این کراس اوورهای چینی بازار ایران محسوب می‌شود که مدیران خودرو قصد دارد مدل ۲۰۲۰ این خودرو چینی را به زودی به بازار عرض کند.

چری تیگو ۷ جدید در راه بازار ایران

چری تیگو 7 جدید

شرکت خودروسازی چری کراس اوور تیگو ۷ را برای نخستین بار در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه کرد و اکنون پس از حضور ۴ ساله در بازار، نسل دوم آن با مدل ۲۰۲۰ نیز به بازار عرضه شده است. البته این خودروساز چینی در سال ۲۰۱۸ برای نسل اول آن یک مدل فیس لیفت را نیز در نظر گرفت. این کراس اوور چینی در بازار ایران هم با استقبال مواجه شده و هم‌اکنون نسل اول آن با قیمت نمایندگی ۸۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. طبق اعلام منابع معتبر حوزه خودرو، مدیران خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات چری در ایران قصد دارد مدل ۲۰۲۰ آن را نیز به زودی به بازار ایران عرضه کند.

چری تیگو 7 جدید

شرکت چری برای مدل ۲۰۲۰ تیگو ۷ از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی در نظر گرفته است و این خودرو از این حیث نسبت به قبل کاملا متحول شده است. در نگاه اول به این خودرو در نمای جلو شاهد جلوپنجره بزرگی هستیم که شرکت چری آن را بر اساس زبان طراحی مرسوم صنعت خودرو جهان در نظر گرفته است. طراحان چری بخش انتهای سقف را نیز با شیب بیشتری طراحی کرده‌اند که به کراس اوورهای کوپه شباهت زیادی دارد.

چری تیگو 7 جدید

چراغ‌ها و چراغ‌های نورافکن پایین این خودرو هم از نو طراحی شده‌اند. در بخش فنی نیز این کراس اوور جدید از دو موتور ۱۵۰۰ سی‌سی ‌توربو و ۱۶۰۰ سی‌سی توربو بهره می‌برد و گیربکس ۶ دنده دستی و یا گیربکس ۷ دنده دو کلاچه مسئول انتقال قدرت به چرخ‌ها هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خوب بیاد لابد یک و نیم میلیارد ، بخریم ؟؟یا اصلا میشه خرید ؟؟یا اصلا میصرفه بخری ؟؟