موتورسواران اسنپ باکس

درآمد موتورسواران اسنپ باکس چقدر است؟

درآمد موتورسواران اسنپ باکس چقدر است؟ در ادامه ضمن پاسخ به این پرسش با مزایای راکبان موتورسیکلت در ناوگان حمل و نقل اسنپ آشنا خواهیم شد.

امروزه با توجه به این که حجم ترافیک افزایش پیدا کرده است، بسیاری برای جابه‌جایی در سطح شهر به استفاده از موتور تمایل پیدا کردند. همچنین بسیاری از موتورسواران برای جابه‌جایی مسافر و مرسولات کوچک از این وسیله نقلیه استفاده می‌کنند. در همین راستا سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل به ویژه اسنپ شرایطی را فراهم کرده‌اند تا موتورسواران قادر باشند به آسانی مشتریان خود را پیدا و کسب درآمدشان را تضمین کنند.

درآمد ۱۰ میلیون تومانی موتورسواران اسنپ باکس

بر اساس اعلام شرکت اسنپ، طی ماه گذشته در استان تهران موتورسواران اسنپ باکس تا ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب کرده‌اند. علاوه بر این در اسنپ باکس مزایای دیگری نیز شامل حال موتورسواران می‌شود که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

طرح‌های تشویقی و پاداش‌های جانبی

سامانه‌های هوشمند حمل و نقل در راستای پاسخگویی به نیاز متقاضیان خود از راهکارهایی چون ارائه پاداش برای جذب و معرفی راکب جدید بهره می‌برند؛ برای مثال شرکت اسنپ بسته به نوع شهرهای مختلف برای جذب موتورسوار جدید تا ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی ارائه می‌دهد. علاوه بر این طرح‌های تشویقی و پاداش‌هایی نیز به شکل روزانه و هفتگی برای موتورسواران اسنپ باکس در نظر گرفته است. طبق اعلام اسنپ، هم‌اکنون سرویس اسنپ باکس در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرج، قم، اهواز، تبریز، کرمان و یزد فعال است و به زودی سایر شهرها نیز به این ناوگان اضافه می‌شوند.

امکان کسب درآمد در بخش‌های متنوع

اسنپ خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد و موتورسواران نیز قادرند در آنها به فعالیت بپردازند. از این خدمات می‌توان به حمل مرسوله (اسنپ باکس)، حمل مسافر (اسنپ بایک)، حمل سفارشات غذایی (اسنپ فود) و حمل محصولات سوپرمارکتی (اسنپ مارکت) اشاره کرد. در حال حاضر بالغ بر ۱۵۰هزار موتورسوار در اسنپ کسب درآمد می‌کنند.

قیمت‌گذاری پویا و افزایش درآمد موتورسواران

سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل با توجه به افزایش تورمی هزینه‌ها و افزایش قیمت وسیله نقلیه، بنزین و استهلاک در قیمت‌گذاری خدمات خود تغییراتی را لحاظ کردند. اسنپ با سیستم قیمت‌گذاری پویا موفق شده است درآمدزایی کاربران راننده اسنپ باکس را طی ۳ ماه گذشته به صورت متوسط تا ۲۸ درصد افزایش دهد. در کنار این افزایش درآمد، پاداش‌ها و جوایز نقدی بیشتری برای تشویق کاربران موتورسوار در نظر گرفته شده تا هم درآمد آنها تضمین شود و هم میزان درخواست‌ها از سوی کاربران مسافر و ارسال‌کننده مرسولات نیز افزایش یابد.

خدمات باشگاه رانندگان اسنپ باکس

اسنپ با هدف تامین نیازها و ارائه سرویس‌ها ارزش افزوده به کاربران موتورسوار، بخش باشگاه رانندگان را در اسنپ باکس ایجاد کرده است. برخی از این خدمات به وسیله نقلیه، مانند تامین لاستیک، باتری، قطعات یدکی، تعمیرات و غیره و برخی دیگر به کاربر موتورسوار و خانواده او مربوط می‌شود. تا به امروز کاربران راننده به مواردی چون خدمات پزشکی، کلاه کاسکت، کاپشن برای فصل سرما، بسته‌های سلامت و اقلام بهداشتی دسترسی پیدا کرده‌اند. کاربران با مراجعه به کانال اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ باکس می‌توانند در مورد طرح‌های تخفیفی و خدمات باشگاه رانندگان اسنپ باکس اطلاعات بیشتری را کسب کنند.

سهمیه بنزین موتور سواران

تمامی کاربران موتورسوار اسنپ باکس بر اساس فعالیت خود در حوزه حمل و نقل سهمیه بنزین دریافت می‌کنند. میزان سهمیه بنزین هم‌اکنون به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۲.۵ لیتر بنزین است و این سهمیه تا سقف ۱۰۰ لیتر بنزین در ماه لحاظ شده است. شرکت اسنپ شرایطی را به وجود آورده تا متقاضیانی که می‌خواهند به عنوان کاربر راننده به این شرکت بپیوندند به مراجعه حضوری به محل ثبت نام نیازی نداشته باشند. از این رو کاربران می‌توانند از طریق پنل ثبت‌نام دیجیتال اسنپ بدون نیاز به مراجعه مراحل ثبت نام را انجام دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خیلی زحمت میگشن توی سرما و گرما کار میکنن