بهترین بازی های اندروید و iOS

معرفی بهترین بازی های اندروید و iOS در مهر ماه ۹۹

در ویدئو جدید گجت تی وی به سراغ بهترین بازی های اندروید و iOS رفته‌ایم که در مهر ماه سال جاری عرضه شده و به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند.

بدون شک اگر قصد تجربه بازی‌های ویدئویی را داشته باشید، اولین و بهترین گزینه برای شما یک کنسول بازی و یا رایانه شخصی پیشرفته خواهد بود. با این وجود، ممکن است شما مدتی به مسافرت بروید، و یا حتی در مغازه و یا ایستگاه اتوبوس نشسته، و قصد داشته باشید تا با انجام کاری وقت خود را بگذرانید؛ در این شرایط، بازی‌های موبایلی به کمک شما خواهند آمد.

با این وجود، چنین بازی‌هایی دیگر به مانند گذشته طراحی ساده و یا کیفیت پایینی ندارند؛ بلکه پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا حتی عناوینی مانند فورتنایت که در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی اجرا می‌شود نیز در پلتفرم اندروید قابل تجربه باشد.

همچنین تعداد این بازی‌ها روز به روز در حال افزایش است؛ به نحوی که اگر به فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور سری بزنید، قطعا با سیل عظیمی از بازی‌های مختلف مواجه خواهید شد که البته همه آن‌ها ارزش دانلود و گذاشتن وقت را ندارند. به همین منظور، امروز در گجت تی وی قصد داریم تا به معرفی ده مورد از بهترین بازی های اندروید و iOS که در ماه گذشته (مهر ۹۹) منتشر شده‌اند بپردازیم.

دقت کنید که تمامی عناوین معرفی شده در ویدئو زیر کاملا رایگان بوده و شماره‌گذاری آن‌ها به معنای رتبه‌بندی و کیفیت بهتر نخواهد بود.

بهترین بازی های اندروید و iOS (مهر ۹۹)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اینا مال کامپیوتر یا مبایل چون من تو گوگل پلی زدم نیو مدن؟