شارژر مگ سیف قاب چرمی آیفون ۱۲

اپل: شارژر مگ سیف قاب چرمی آیفون ۱۲ را خراب می‌کند

اپل می‌گوید شارژر مگ سیف می‌تواند با چسبیدن به قاب چرمی آیفون ۱۲ باعث ایجاد یک دایره برجسته بزرگ روی قاب شود. این یک ایراد فنی بزرگ است!

اگر قصد دارید از شارژر مگ سیف در آیفون های سری ۱۲ اپل استفاده کنید٬ باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید یک قاب چرمی برای گوشی خود تهیه کنید. این هشداری است که اپل در صفحه پشتیبانی محصولات خود به کاربران می‌دهد.

اپل در پایین صفحه پشتیبانی آیفون‌های جدید خود گفته است:

اگر در هنگام شارژ آیفونتان توسط شارژر MagSafe یک قاب چرمی روی گوشی شما باشد٬ ممکن است بر اثر این ارتباط یک دایره‌ی برجسته روی قاب شما نقش ببندد.

تصور ما بر این است که آهنگرباهایی که به قاب گوشی می‌چسبند٬ فشار بسیار بیشتری روی گوشی در مقایسه با هنگامی که از یک شارژر غیر آهنربایی استفاده می‌کنید٬ وارد خواهند کرد و همین باعث بروز این مشکل می‌شود. ما مطمئن نیستیم اپل هنگام طراحی قاب چرمی آیفون خود نظارت کافی روی این قضیه داشته است؛ احتمالاً آن‌ها فراموش کرده‌اند عملکرد مگ سیف را در نظر بگیرند. زیرا این مورد فقط برای قاب چرمی آیفون ۱۲ وجود دارد.

اپل اشاره‌ای به اینکه آیا شارژر مغناطیسی MagSafe تأثیری روی قاب‌های سیلیکونی یا پلاستیکی نیز خواهد گذاشت یا خیر٬ نکرده است. با این حال بعید به نظر می‌رسد چنین مشکلی برای آن‌ها وجود داشته باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. یعنی واقعا انقدر خراب میکنه؟