گوشی منعطف هواوی

ثبت پتنت گوشی منعطف هواوی با ظاهری مشابه گلکسی زد فلیپ سامسونگ

در حالی که هنوز منتظر جانشین هواوی میت Xs هستیم، ظاهرا کمپانی چینی به ایده‌های دیگری می‌اندیشد. این پتنت گوشی منعطف هواوی دستگاهی را با طراحی تاشو مشابه سامسونگ گلکسی زد فلیپ نشان می‌دهد.

هواوی در ماه آوریل از طریق اداره ملی مالکیت معنوی چین برای ثبت چنین اختراعی اقدام کرد. تفاوتی که در این پتنت گوشی منعطف هواوی با گلکسی زد فلیپ به چشم می‌خورد، بزرگ‌تر بودن نمایشگر خارجی است. این صفحه نمایش ثانویه که در بخش فوقانی پنل عقب و کنار ماژول دوربین جای دارد، کاری بیش از نشان دادن زمان و نوتیفیکیشن‌ها انجام می‌دهد.

پتنت گوشی منعطف هواوی

در واقع با توجه به اینکه اثری از دوربین سلفی دیده نمی‌شود، احتمالا نقش منظره‌یاب را برای گرفتن عکس‌های سلفی با دوربین عقب نیز ایفا می‌کند. نبود دوربین سلفی، سبب می‌شود که صفحه نمایش اصلی یکدست و بدون ناچ یا حفره باشد.

البته در نظر داشته باشید که این تصاویر صرفا مربوط به یک پتنت هستند و هنوز شواهدی از قصد Huawei برای تولید این گوشی منعطف وجود ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. انقلاب میکنه تو گوشی های منعطف

  2. اگر قراره شبیه باشه به موتورولا ریزر شبیه هستش مثل زد فولد که اونم شبیه گوشی موتورولا هستش
    جالبه به اسم سامسونگ میشناسن انگار سامسونگ اولین بار این مدل رو زده و کسی نمیگه خودش هم از روی موتورولا کپی کرده
    تازه این سامسونگ هستش که باز خوبه خدا نکنه یه نقطه از یه محصولی شبیه اپل باشه که دیگه میشه پیراهن عثمان برای بقیه و کل گوشی رو ندیده میگیرن و فقط گیر میدن به اون نقطه که شبیه یکی از محصولات اپل هستش 😂