دی جی آی مینی 2

پهپاد دی جی آی مینی ۲ با قابلیت فیلمبرداری ۴K و ویژگی‌های ارتقا یافته معرفی شد

پهپاد دی جی آی مینی ۲ – DJI Mini 2 با قابلیت فیلمبرداری ۴K، بزرگنمایی ۴ برابری و قابلیت‌های ارتقا یافته نسبت به نسل قبلی معرفی شد.

دی جی آی از چند هفته گذشته اقدام به معرفی محصولات جدید خود کرده و اکنون این شرکت دستگاه جدید دیگری را نیز به بازار عرضه کرده است. پهپاد دی جی آی مینی ۲ – DJI Mini 2 همانطور که از نامش پیداست، جانشین Mavic Mini یعنی کوچکترین پهپاد این شرکت شده است.

قابلیت‌های پهپاد دی جی آی مینی ۲

نسل دوم این پهپاد یعنی دی جی آی Mini 2 دارای برخی ویژگی‌های اضافی و قابلیت‌های بهبود یافته است. این پهپاد کوچک اکنون دارای قابلیت فیلمبرداری با رزولوشن ۴K در سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه است. نسخه قبلی این پهپاد می‌توانست تا رزولوشن ۲.۷K فیلمبرداری کند و به این ترتیب اکنون ارتقا یافته است.

این شرکت هنوز از همان سنسور دوربین ۱۲ مگاپیکسلی ۱/۲.۳ اینچی برای این مدل استفاده می‌کند که در مدل قبلی هم شاهد به کارگیری آن بودیم. این مدل جدید همچنین از قابلیت بزرگنمایی ۴ برابری در مقایسه با بزرگنمایی ۲ برابری نسل قبلی برخوردار است. علاوه بر آن کاربران امکان تصویربرداری با فرمت RAW را با این پهپاد جدید خواهند داشت.

دی جی آی مینی 2

دی جی آی ویژگی enhanced Wi-Fi را اکنون با OcuSync 2.0 خود برای انتقال یا استریم ویدیو جایگزین کرده است. با این کار حداکثر برد از ۴ کیلومتر به ۱۰ کیلومتر افزایش یافته است. در بخش نرم افزار، علاوه بر QuickShot، اکنون ویژگی‌هایی مانند enhanced Photo، انتقال سریع یا Quick Transfer و Trimmed Download در دی جی آی مینی ۲ وجود دارد.

در مورد زمان پرواز، این شرکت اعلام کرده که پهپاد جدیدش می‌تواند حدود ۳۱ دقیقه با هر بار شارژ پرواز کند که تقریبا به همان اندازه مدل قبلی است. حداکثر سرعت پهپاد ۵۷.۶۱ کیلومتر بر ساعت اعلام شده و وزن آن نیز ۲۴۹ گرم است. بنابراین کاربران نیازی به ثبت این پهپاد در FAA نخواهند داشت. قیمت دی جی آی مینی ۲ در آمریکا ۴۴۹ است که شاهد افزایش ۵۰ دلاری قیمت آن نسبت به نسل قبلی هستیم. این پهپاد اکنون برای خرید در دسترس قرار گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*