بوستون داینامیکس

هیوندای به دنبال خرید شرکت بوستون داینامیکس است

شرکت کره‌ای هیوندای قصد دارد شرکت توسعه رباتیک بوستون داینامیکس را خریداری کند و در همین راستا مذاکرات متعددی به انجام رسیده است.

شرکت توسعه رباتیک بوستون داینامیکس (Boston Dynamics) که بسیاری آن را با سگ های رباتیک پیشرفته می‌شناسند، در آینده‌ای نزدیک به شرکت هیوندای (Hyundai) کره جنوبی که یک خودروساز بزرگ در جهان محسوب می‌شود فروخته خواهد شد.

جزئیات خرید بوستون داینامیکس توسط هیوندای

طبق اعلام منابع مختلف، شرکت Softbank به عنوان مالک فعلی Boston Dynamics برای فروش این شرکت به هیوندای در حال مذاکره است؛ معامله‌ای که ارزش آن تا ۱ میلیارد دلار برآورد می‌شود. البته این مذاکرات به نتیجه نهایی نرسیده است و حتی احتمال دارد این معامله به انجام نرسد.

شرکت هیوندای که یک خودروساز بزرگ در جهان به شمار می‌رود، علاوه بر خودروسازی دارای یک بخش متمرکز بر رباتیک صنعتی بوده و با خرید بوستون داینامیکس می‌تواند به خوبی از آن در راستای اهداف خود بهره ببرد. از طرفی هیوندای همواره به دنبال فناوری‌های جدید و پیشرفته بوده و این خرید از سوی آن کاملا قابل توجیه است. پیش‌بینی می‌شود با خرید این شرکت توسط هیوندای، شاهد تجاری‌سازی بسیاری از فناوری‌های این شرکت رباتیک باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ربات ساخته ؟یا ماشینه اینم؟