قیمت خانواده گلکسی S21

قیمت خانواده گلکسی S21 سامسونگ مشابه سری S20 خواهد بود!

اطلاعات جالبی درباره سه مدل گلکسی اس 21 – Galaxy S21 به بیرون درز کرده است. ظاهرا قیمت خانواده گلکسی S21 در قیاس با نسل قبلی، بدون تغییر باقی خواهد ماند.

یکی از منابع داخلی سامسونگ که نامش فاش نشده، در مصاحبه با نشریه هندی TechQuila درباره قیمت خانواده گلکسی S21 سخن گفت. به ادعای او، مدل‌های استاندارد، پلاس و اولترا به ترتیب 67 هزار، 74 هزار و 93 هزار روپیه در هند فروخته خواهند شد.

با ملاک گرفتن همین ارقام، قیمت گلکسی اس 21 حدود 900 دلار، گلکسی اس 21 پلاس حدود 1000 دلار و گلکسی اس 21 اولترا حدود 1300 دلار خواهد بود.

قیمت خانواده گلکسی S21

همچنین گفته شده که بازار هند دست‌کم یک هفته دیرتر از بازارهای جهانی، یعنی 25 دی پذیرای این گوشی‌ها خواهد بود. ظاهرا قرار است سامسونگ یک مراسم اختصاصی در بنگلور هند برای معرفی پرچمداران جدید خود برگزار کند.

البته تعدادی از فروشگاه‌ها در هند از هم‌اکنون برای پیش‌فروش اقدام کرده‌اند و با دریافت 2000 روپیه (27 دلار) از مشتریان ثبت نام می‌کنند. حتی ادعا شده است که سامسونگ برخی از این خریداران را به مراسم رونمایی دعوت می‌کند و در همان جا محصول را داغ و تازه، تحویل‌شان می‌دهد!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. یا خدا این پول و یه زمانی من واسه قیمت ماشین می‌دیدم

  2. والا قیمت گوشی های پرچمدار در خارج چندین سالی که در زمان عرضه هزار دلار می باشد ولی در ایران تقریبا میشه گفت از یک میلیون تومان به ۳۳ میلیون تومان رسیده است