مزدا MX-5 میاتا 2021

مزدا MX-5 میاتا ۲۰۲۱ با آپشن‌های بیشتر معرفی شد

مزدا MX-5 میاتا ۲۰۲۱ معرفی شد. این خودرو اکنون از رنگ بدنه جدید، تکنولوژی و آپشن‌های بیشتری بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

مزدا MX-5 میاتا ۲۰۲۱ در حالی معرفی شد که قیمت آن نسبت به مدل قبلی اندکی افزایش پیدا کرده است، اما در مدل جدید مشتریان از رنگ بدنه جدید، تکنولوژی و آپشن‌های بیشتری برخوردار خواهند شد. میاتا ۲۰۲۱ در مدل پایه حدود ۲۶ هزار و ۸۳۰ دلار قیمت دارد، اما قیمت مدل پایه قبلی آن ۲۶ هزار و ۵۸۰ دلار بود. البته مدل RF این خودرو نیز با سقف سخت تاشدنی با همان قیمت قبلی (۳۳ هزار دلار) به فروش خواهد رسید.

مشخصات مزدا MX-5 میاتا ۲۰۲۱

مزدا MX-5 میاتا 2021

تمام تریم‌های میاتا ۲۰۲۱ به شکل استاندارد از اپل کارپلی و اندروید اتو بهره می‌برند؛ این در حالی است که در مدل سال قبل چنین قابلیت‌هایی فقط در تریم کلاب ارائه می‌شد. شرکت مزدا قیمت رنگ‌های میاتا ۲۰۲۱ را نیز تغییر داده است، قیمت رنگ میکای سفید از ۲۰۰ دلار مدل قبلی اکنون به ۳۹۵ دلار افزایش پیدا کرده است. قیمت رنگ خاکستری متالیک نیز به ۴۹۵ دلار رسیده که از افزایش ۱۹۵ دلاری قیمت آن حکایت دارد. البته قیمت رنگ قرمز بدون هیچ نوع تغییری همان ۵۹۵ دلار است.

مزدا MX-5 میاتا 2021

تریم کلاب مزدا MX-5 میاتا ۲۰۲۱ همچنان با گیربکس دستی قابل سفارش است که مشتریان می‌توانند برای آن پکیج برمبو/BBS/ریکارو را نیز سفارش دهند؛ این پکیج مواردی چون ترمزهای جلوی برمبو، رینگ‌های ۱۷ اینچی BBS و صندلی‌های اسپرت و گرم شونده ریکارو را شامل می‌شود. قیمت این پکیج در مدل سقف نرم ۴۴۷۰ دلار و در مدل RF حدود ۴۶۷۰ دلار است.

مزدا MX-5 میاتا 2021

شرکت مزدا برای مدل گرند تورینگ به عنوان مدل پرچمدار میاتا ۲۰۲۱ به‌روزرسانی‌های بیشتری را  در نظر گرفته است. برای نخستین بار برای این مدل رنگ آبی تیره با قیمت ۳۰۰ دلار ارائه می‌شود و همچنین مشتریان قادرند برای آن چرم ناپا را نیز برای کابین سفارش دهند. این مدل از سیستم اطلاعات سرگرمی مجهز به اپل کارپلی بی‌سیم نیز بهره می‌برد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*