مرسدس بنز S کلاس 2021

قیمت و مشخصات مرسدس بنز S کلاس ۲۰۲۱ مشخص شد

قیمت و مشخصات مرسدس بنز S کلاس ۲۰۲۱ مشخص شد. نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس به دلیل برخورداری از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای گران‌تر شده است.

شرکت آلمانی مرسدس بنز مدتی قبل جزئیاتی از تکنولوژی‌های پیشرفته نسل جدید مرسدس S کلاس را اعلام کرده بود و به همین دلیل می‌دانیم این خودرو مجموعه‌ای از تکنولوژی‌های پیشرفته را به مشتریان ارائه می‌دهد. طبق اعلام این خودروساز آلمانی، مرسدس بنز S کلاس ۲۰۲۱ در سه تریم لاکچری لاین، AMG لاین و Executive لاین از نیمه اول سال ۲۰۲۱ در بازار آمریکا عرضه خواهد شد.

قیمت مرسدس بنز S کلاس ۲۰۲۱

مرسدس بنز S کلاس 2021

مشتریان آمریکایی می‌توانند مدل S 500 4Matic در تریم لاکچری لاین را با قیمت ۱۰۹ هزار و ۸۰۰ دلار خریداری کنند و قیمت شروع مدل S 580 4Matic نیز ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ دلار خواهد بود. قیمت تریم AMG لاین در مدل S 500 4Matic نیز ۱۱۴ هزار و ۱۰۰ دلار اعلام شده و قیمت مدل S 580 4Matic در این تریم نیز ۱۲۰ هزار و ۶۰۰ دلار خواهد بود.

مرسدس بنز S کلاس 2021

مشتریان برای نسخه پرچمدار Executive لاین فقط با مدل S 580 4Matic باید ۱۳۱ هزار و ۴۵۰ دلار هزینه کنند. همچنین به قیمت تمام این خودروها حدود ۱۰۵۰ دلار هزینه تحویل نیز اضافه می‌شود. طبق قیمت‌های اعلام شده، قیمت مرسدس بنز S کلاس ۲۰۲۱ نسبت به قبل افزایش چشمگیری را تجربه کرده است؛ برای مثال قیمت مدل S 450 سدان ۲۰۲۰ حدود ۹۴ هزار و ۲۵۰ دلار بود.

مشخصات نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس

مرسدس بنز S کلاس 2021

مرسدس بنز S کلاس ۲۰۲۱ به شکل استاندارد از یک صفحه لمسی ۱۲.۸ اینچی در کنسول مرکزی با جدیدترین سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX بهره می‌برد. همچنین این سدان لوکس با حداکثر ۵ صفحه نمایش قابل سفارش است. طراحان برای نمایش اطلاعات ناوبری روی شبیه از یک هدآپ دیسپلی واقعیت افزوده استفاده کرده‌اند. ۹ کیسه هوا و دوربین دید محیطی ۳۶۰ درجه با دستیار سه‌بعدی جدید برای آسان‌تر شدن پارک خودرو در محیط‌های تنگ جزو سایر امکانات این خودرو محسوب می‌شود.

مرسدس بنز S کلاس 2021

یک موتور ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو با قدرت ۴۲۹ اسب بخار نیروی مدل S 500 4Matic را تامین می‌کند. همچنین برای مدل S 580 4Matic نیز یک موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۴۹۶ اسب بخار ارائه شده است. نیروی هر دو موتور توسط یک گیربکس ۹ سرعت اتوماتیک استارتر/ژنراتور EQ بوست با قدرت ۲۱ اسب بخار به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

مرسدس بنز S کلاس 2021

مرسدس بنز اس کلاس ۲۰۲۱ در مدل AMG لاین به شکل استاندارد از کیت بدنه AMG، کف‌پوش‌های ویژه و رینگ‌های AMG بهره می‌برند. مدل Executive لاین به عنوان لوکس‌ترین مدل این خودرو محسوب می‌شود که برای آن فرمان و صندلی‌های گرم شونده، دو صفحه نمایش یکپارچه ۱۱.۶ اینچی، سیستم تهویه مطبوع ۴ ناحیه‌ای و صندلی‌های عقب فعال در نظر گرفته شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چقدر طراحی محیط داخلی ماشین زیباست واقعاً نسبت به خودروهای داخلی و خودروهایی که تا به اکنون دیده ایم یک سر و گردن بالاتر است