پژو 207i پانوراما

ایران خودرو تصاویر رسمی پژو ۲۰۷i پانوراما را منتشر کرد

تصاویر رسمی پژو ۲۰۷i پانوراما در وبسایت رسمی ایران خودرو منتشر شد. در ادامه جزئیات طراحی و امکانات پژو ۲۰۷ آی با سقف شیشه‌ای را بررسی می‌کنیم.

گروه صنعتی ایران خودرو اخیرا در وبسایت خود تصاویر رسمی پژو ۲۰۷i پانوراما را منتشر کرد. ایران خودرو که هم‌اکنون مدل دنده‌ای این هاچ بک را روانه بازار کرده است قصد دارد به زودی دعوتنامه مدل‌های اتوماتیک این خودرو را نیز صادر کند.

نگاهی به مشخصات پژو ۲۰۷i پانوراما

پژو 207i پانوراما

ایران خودرو که در حال حاضر پژو ۲۰۷ آی سقف شیشه‌ای را با گیربکس ۵ سرعت دنده‌ای و ۴ سرعت اتوماتیک به همراه موتور TU5 تولید می‌کند، قصد دارد در آینده‌ای نزدیک آن را با موتور EC5 نیز به تولید برساند. پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای با موتور TU5 می‌تواند قدرتی برابر با ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۲ نیوتن‌متر را تولید کند. قدرت تولید شده از این موتور توسط گیربکس دستی یا اتوماتیک به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. این خودرو از لحاظ طراحی نسبت به نسخه‌های بدون سقف شیشه‌ای تفاوت چندانی ندارد.

پژو 207i پانوراما

از امکانات پژو ۲۰۷ آی سقف شیشه‌ای اتوماتیک می‌توان به فرمان کمکی برقی، رهیاب ماهواره‌ای، تهویه اتوماتیک، ترمزهای دیسکی جلو و عقب، سنسور پارک و دوربین عقب، نمایشگر لمسی، چراغ روشنایی روز، کروز کنترل، تریم داخلی پارچه و دو کیسه هوا اشاره کرد. همچنین ایران خودرو قصد دارد پژو ۲۰۷i پانوراما را در مدل اتوماتیک EC5 و اتوماتیک صندوق دار هم تولید و روانه بازار کند.

تصاویر رسمی پژو ۲۰۷ آی سقف شیشه‌ای

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*