گلکسی کروم بوک ۲

عکسی از گلکسی کروم بوک ۲ سامسونگ منتشر شد

اولین تصاویر گلکسی کروم بوک ۲ سامسونگ – Samsung Galaxy Chromebook 2 ، دومین نسل لپ تاپ مجهز به سیستم عامل کروم سامسونگ منتشر شد.

سامسونگ در حال کار روی نسل جدید گلکسی کروم بوک خود است که اوایل سال ۲۰۲۰ آن را عرضه کرده بود. و بر اساس تصویری از گلکسی کروم بوک ۲ که توسط ایوان بلس در توییتر منتشر شده، به نظر می‌رسد این نسل شبیه به نسل اول خودش است و تفاوت‌های اندکی بین آن‌ها وجود دارد. سامسونگ کمی جای پورت‌های روی آن را تغییر داده و رنگبندی آن را دستخوش تغییراتی کرده است. به عنوان مثال در نسل فعلی نسخه نارنجی دارای حاشیه‌های نقره‌ای است که در نسل جدید این حاشیه‌ها نیز به رنگ نارنجی درخواهند آمد.

اولین تصاویر گلکسی کروم بوک ۲

گلکسی کروم بوک ۲

با توجه به شباهت بسیار زیاد گلکسی کروم بوک ۱ با ۲، اینکه کروم بوک جدید سامسونگ ارزش خرید دارد یا خیر کاملاً به قیمت و مشخصات فنی آن بستگی خواهد داشت. نسل اول این کروم بوک با قیمت ۹۹۹ دلاری روانه بازار شد تا یکی از گران‌ترین لپ تاپ‌های مجهز به سیستم عامل Chrome OS در بازار لقب گیرد. اگر کمی وقت بگذارید می‌توانید کروم بوک‌های ارزان قیمت‌تری را هم در بازار بیابید. یکی از آن‌ها پیکسل بوک گو  شرکت گوگل است که با قیمت ۶۵۰ دلاری عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بررسی اولیه گوگل پیکسل بوک گو ؛ اقتصادی‌ترین کروم بوک باکیفیت بازار

ما انتظار داریم نسل جدید گلکسی کروم بوک با برخی پیشرفت‌های سخت افزاری از جمله عمر باتری بهتر همراه باشد. بررسی اولین نسل آن نشان می‌دهد که باتری گلکسی کروم بوک ۱ چنگی به دل نمی‌زند و نمی‌تواند باوجود وظایف ساده روزمره به مرز ۴ ساعت هم برسد! این کروم بوک به یک نمایشگر با رزولوشن ۴K مجهز است که همین باعث مصرف انرژی زیادی می‌شود. باید دید آیا سامسونگ در نسل جدید کروم بوک خود راهی برای حل این مشکل پیدا کرده است؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*