جی ام سی S350

آغاز تولید جی ام سی S350 ، شاسی بلند جدید بازار ایران

خط تولید جی ام سی S350 ، شاسی بلند جدید بازار ایران با حضور استاندار کرمان افتتاح شد. JMC S350 به عنوان محصول جدید ریگان خودرو به زودی روانه بازار خواهد شد.

علی زینی وند، استاندار کرمان پس از بازدید از شرکت خودروسازی ریگان خودرو بم در جمع رسانه‌ها عنوان کرد ریگان خودرو یکی از کارخانه‌های خوب با دانش فنی پیشرفته در زمینه تولید اتوبوس درون‌شهری محسوب می‌شود و طی سال‌های گذشته تا امروز در راستای رفع نیاز کشور اقدامات متعددی را انجام داده است. وی افزود ریگان خودرو در حوزه تولید خودرو سواری نیز امروز یک دستگاه خودرو معرفی کرد که خط تولید آن آغاز به کار کرده و از دو دیفرانسیل به همراه تجهیزات پیشرفته بهره می‌برد. طبق گفته استاندار کرمان شاسی بلند جی ام سی S350 یک خودرو مناسب بوده و می‌تواند مورد استقبال مردم قرار بگیرد.

قیمت جی ام سی S350

جی ام سی S350

جی ‌ام ‌سی S350 پس از کوپا T210 به عنوان دومین محصول ریگان خودرو محسوب می‌شود که در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور آن در بازار ایران خواهیم بود. مدل‌های دو دیفرانسیل JMC S350 در بازار چین با قیمت حداکثر ۱۷۴ هزار یوآن برابر با ۲۴ هزار دلار به فروش می‌رسند که از لحاظ قیمتی در سطح خودروهای هاوال H6، چانگان CS75 و زوتی T600 قرار دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*