مونولیت در تهران

مونولیت در تهران ؛ ستون فلزی اسرار آمیز اینبار در پایتخت+عکس و فیلم

مونولیت یا همان ستون فلزی اسرار آمیز پس از جاجرود اینبار در کوهسار ظاهر شد. در ادامه جزئیات کشف مونولیت در تهران را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

طی ماه گذشته در نقاط مختلف جهان چندین ستون اسرارآمیز کشف شد که برخی آنها را به موجودات فضایی مربوط می‌دانند. پای این ستون‌های براق و مرموز نخستین بار در تاریخ ۲۴ آذر به ایران باز شد که تعدادی از شهروندان آن را در جاجرود کشف کرده بودند. اکنون نیز ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که از کشف این ستون فلزی مرموز در پایتخت حکایت دارد.

جزئیات کشف مونولیت در تهران

ساعاتی پیش ویدیویی منتسب به کشف یک مونولیت در کوهسار تهران منتشر شد که نشان می‌دهد این ستون فلزی اسرار آمیز پس از جاجرود اینبار در پایتخت نیز ظاهر شده است.

واقعیت کشف مونولیت در جاجرود

مونولیت در تهران

دکتر امیر هوشنگ کمالی فرد، استراتژیست رسانه‌ای این پروژه عنوان کرد این مونولویت به کمک و هزینه شخصی دکتر شهریار شفیعی، بنیان گذار آکادمی برند ایران، استاد دانشگاه و متخصص برندسازی ساخته شده و در یک ملک شخصی نیکنام ده جاجرود نصب شده است. دکتر کمالی فرد در ادامه بیان کرد هدف از این کار مطرح شدن ایران در این ترند جهانی بود و تا در کنار خبرهای ناگواری که هر روز از ایران منتشر می‌شود، اینبار نام ایران با خبری متفاوتی در جهان مخابره شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*