لودئو T60

لودئو T60 جدیدترین کراس اوور چینی بازار ایران خواهد بود

لودئو T60 جدیدترین کراس اوور چینی بازار ایران است که به زودی شاهد حضور آن در کشورمان خواهیم بود. در ادامه با مشخصات Levdeo T60 آشنا می‌شویم.

اخیرا تصاویری از یک کراس اوور چینی با برند Levdeo در تهران منتشر شد که حاکی از آن است در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور یک خودرو چینی دیگر در بازار ایران خواهیم بود. شرکت چینی ‌لودئو در سال ۲۰۱۹ با خرید ۱۰۰ درصد از مالکیت شرکت Yema Auto توانست به بازار خودروهای الکتریکی راه پیدا کند و اکنون نیز قصد دارد یکی از محصولات خود را به بازار ایران عرضه کند؛ بازاری که طی سال‌های گذشته میزبان برندهای چینی مختلفی بوده است.

مشخصات لودئو T60

لودئو T60

کراس اوور چینی Levdeo T60 در بازار چین با دو موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی ۱۱۲ اسب بخاری و موتور ۱.۵ لیتری توربو ۱۵۶ اسب بخار به فروش می‌رسد و دو گیربکس CVT و ۵ سرعته دستی قدرت تولیدی پیشرانه را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کنند. این خودرو در بازار چین دارای قیمتی حدود ۹ تا ۱۴ هزار دلار است، از این رو این کراس اوور چینی از لحاظ قیمتی بین دو خودرو چینی ام وی ام ایکس ۲۲ و ام وی ام ایکس ۳۳ قرار می‌گیرد. در خصوص زمان معرفی یا عرضه این خودرو به بازار ایران جزئیاتی منتشر نشده و باید منتظر خبرهای رسمی باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ماشین خوبیه ولی به نظرم ماشین هایی که توسط مدیران خودرو آمده و چند روز پیشم مقالش رو گذاشته بود این خیلی بهتر بود